fbpx

Школа робототехніки та програмування

DAN.IT education у співробітництві з Robo.House запускає «Лабораторію майбутнього» – курси робототехніки та програмування для дітей та дорослих. Це можливість займатися улюбленим хобі та перетворити його на професію, адже створення роботів давно увійшло до трендів сучасної технічної освіти.

Програма курсів заснована на використанні платформи Arduino, над якою працювали тисячі інженерів по всьому світу, щоб зробити робототехніку доступною кожному. Ми навчимося перетворювати прості речі на смарт-девайси за двома напрямками:

Курс для дітей з робомейкерства “Arduino Robots”
Тривалість: 24 заняття/6 місяців
Вік: 6-16 років
Підійде як новачкам, так і просунутим робототехнікам, базується на створенні авторських роботів. Цей курс створено одним з кращих інженерів Arduinо. Він допомагає ефективному розвитку дитини. Дитина сама збере та запрограмує декількох роботів, які вміють відчувати емоції людини, долають перепони та реагують на звуки навколишнього середовища.

На заняттях дитина дізнається:

  • основи мікроконтролерів Arduino
  • основи програмування С/С++
  • основи схемотехніки та макетування
  • основи електроніки

Курс для дорослих STEM Developer “Arduino Robots”
Тривалість: 24 заняття/3 місяці.
Вік: від 16 років

Сфокусований на STEM навчанні та дає можливість проходження практики у міжнародних компаніях, пов’язаних з автоматизацією та робототехнікою. Підійде як новачкам, так і ІТ-спеціалістам.

На заняттях ви дізнаєтесь:

  • Основи мікроконтролерів Arduino
  • Основи програмування С/С++
  • Основи схемотехніки та макетування
  • Основи автоматизації
  • Основи електроніки та пайки

Школа робототехніки – сучасний клас, обладнаний усіма необхідними матеріалами, гаджетами та обладнанням для того, щоб ви та ваші діти могли з легкістю програмувати та створювати роботів. Кожне заняття триває 2 години, група включає 8 чоловік. Школа надасть усе необхідне для занять, від вас потрібно лише бажання навчатися новому. Дітям точно сподобається, що створених на уроці роботів можна буде забрати додому та здивувати друзів, а для підлітків та дорослих курси стануть гарною розрядкою та корисним відпочинком.

Після закінчення школи ви отримаєте сертифікат, але це не все. Головне – ви розвинете логічне мислення, дрібну моторику, уявлення, нові навички для засвоєння професії майбутнього.
«Лабораторія майбутнього» – це новий досвід інженерних проектів та можливість перетворювати най божевільніші ідеї у життя.

Чекаємо на вас у нашій школі! Групи формуються за кількістю запитів.

Детальна інформація за тел.:
+38 (097) 434-03- 09, +38 (067) 508-30- 50, +38 (044) 290 22 44.

Всі статті
Контакти