fbpx

Симулятор професії UI/UX дизайнера

Тільки до 31.12 зареєструйся і отримай свій безкоштовний доступ до платформи

Зареєструватися

Спробуй на собі професію веб-дизайнера

Якщо тебе цікавить сфера IT і ти хочеш стати частиною цього світу, але не бачиш себе в ролі програміста і хотілося б займатися більш креативними і цікавими завданнями – професія UI/UX дизайнера саме те, що тобі потрібно.

Сьогодні UX/UI-дизайнер має можливість вибирати: бути фрілансером і працювати на себе або працювати в будь-якій сучасній IT-компанії та отримувати стабільний дохід навіть на Junior позиції. Така свобода вибору і можливість творчо самовиражатися обов’язково доведеться тобі до душі.

Багато хто сумнівається, чи підійде їм дана професія, чи зможуть вони довго сидіти на промальовуванні дрібних деталей концепцій дизайну, продумувати шлях клієнта та проектувати інтерфейси, а може ця професія і зовсім не для них.

Саме для того, щоб допомогти розібратися кожному, ми розробили унікальну платформу, на якій ти можеш зануритися в професію UI/UX дизайнера. За один тиждень:

  • ти дізнаєшся все про професії та кар’єрні перспективи UI/UX дизайнера:
  • пройдеш тестування на свою схильність до даної професії;
  • пройдеш кілька перших уроків з курсу і зможеш оцінити, що на тебе чекає.

Через 7 днів у тебе вже буде чітке розуміння, чи варто йти навчатися на UI/UX дизайнера і як побудувати свою успішну кар’єру.

Не гай час, тільки до 31 грудня, зареєструйся і отримай свій безкоштовний доступ до платформи.
Зроби перший крок назустріч своєму успішному майбутньому!

Форма реєстрації

Для того щоб отримати доступ до платформи-симулятора, заповніть форму і ми з вами зв'яжемося та допоможемо активувати доступ

Заповніть формуДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти