Скануй свої можливості в IT

Пройди тестування та дізнайся ХТО ТИ В АЙТІ

Записатися

Скануй свої можливості в IT

Створи сайт для сімейного бізнесу або компанії.
Створи дизайни, які привернуть увагу клієнтів.
Навчися просувати сайт, щоб охопити аудиторію.
Це і багато іншого можна зробити, якщо пройти тестування на схильність до IТ і навчитися одній з актуальних для 2020 року IТ спеціальностей.

Міжнародний навчальний центр з підготовки IТ фахівців DAN. IT education допоможе тобі визначитися. Ми успішно навчили понад 1500 студентів в Києві за 3 роки з показником працевлаштування 80%. А тепер уяви, що IТ індустрії в Україні потрібно 40000 кваліфікованих професіоналів. І ти можеш стати одним з них, пройшовши навчання, незалежно від віку і статусу. Можеш бути учнем або студентом, чи вже мати за плечима досвід роботи.
У DAN. IT можна почати з нуля і зробити успішну кар’єру.

Наші курси розраховані на термін від 4 до 7 місяців навчання. Студенти займаються 3 рази в тиждень (2 будніх дні та вихідний).

DAN. IT education – це єдиний ексклюзивний освітній партнер IT асоціації України, тобто, єдиний визнаний нею навчальний центр в країні. Наші студенти користуються високим попитом у провідних IT компаній, які входять до Наглядової Ради центру і безпосередньо впливають на актуальність навчальних програм.

Програми в Дніпрі

Щоб зрозуміти, яка з них підходить тобі, пройди тест на логіку та вміння виконувати поставлене завдання. Тест покаже, до якої сфери ти схильний більше.
У тебе є можливість пройти онлайн тест і зрозуміти, який напрям тобі більше підходить, або ти можеш записатися на кар’єрну консультацію з менеджером і пройти в офісі профільне тестування та отримати знижку на курс, що буде рекомендований за результатами тестування та консультації спеціаліста у розмірі  5000 грн.

Реєструйся на тестування

Реєструйся на тестування, яке визначить твої здібності до ІТ-сфери. За результатами я підберу програму, яка максимально розкриє твій потенціал.

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти