Скануй свої можливості в IT

Пройди тестування та дізнайся ХТО ТИ В АЙТІ

Записатися

Скануй свої можливості в IT

Методологія DAN. IT education побудована на ізраїльському підході до навчання Telem. У армії Ізраїлю його використовують при навчанні технічних спеціалістів у елітному ІТ-підрозділі Mamram. Це практично стовідсоткова практика на заняттях, яка супроводжується онлайн та офлайн підтримкою менторів та груповими проектами після кожного модулю.

Пройди тестування, дізнайся, ЯКА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ТОБІ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ, і отримай шанс приєднатися до елітних фахівців! Тобі буде доступно наше вступне тестування, яке на основі поведінкових характеристик визначить, яка професія більше підходить за типом особистості, і що на основі цього варто вибрати з IT-спеціальностей. Лякатися складності не варто, ти пройдеш 10 завдань на логіку, уважність і вміння покроково виконувати завдання, поставлені в умові.

Тест оснований на мові программування Java, але до тестування докладається детальне пояснення щодо написання коду. Тест не передбачає досвід у сфері програмування на будь-якій мові та легко проходиться навіть новачками, які хочуть вперше спробувати сили в ІТ.

У тебе є можливість пройти попередній онлайн тест і зрозуміти, який напрям тобі більше підходить, або ти можеш записатися на кар’єрну консультацію з менеджером та пройти в офісі профільне тестування та отримати знижку на курс, що буде рекомендований за результатами тестування та консультації спеціаліста у розмірі  5000 грн.

Play
Реєструйся на тестування

Реєструйся на тестування, яке визначить твої здібності до ІТ-сфери. За результатами я підберу програму, яка максимально розкриє твій потенціал.

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти