Спробуй свої сили в IT

Пройди тестування та дізнайся НАСКІЛЬКИ ТИ АЙТІШНИК

Записатися

Методологія DAN. IT education побудована на ізраїльському підході до навчання Telem. У армії Ізраїлю його використовують при навчанні технічних спеціалістів у елітному ІТ-підрозділі Mamram. Це практично стовідсоткова практика на заняттях, яка супроводжується онлайн та офлайн підтримкою менторів та груповими проектами після кожного модулю.

Пройди тестування, щоб СПРОБУВАТИ СВОЇ СИЛИ В АЙТІ, та зрозуміти, чи ти можеш та хочеш бути програмістом. Тобі буде доступно наше вступне тестування, яке визначить здібності до ІТ-сфери. Тривалість тестування: 1,5 години. Ти пройдеш 10 задач на логіку, уважність та вміння покроково виконувати завдання, поставлені в умові. Тест покаже, наскільки ти здатний концентруватися, а ти оціниш свою зацікавленість та шанси на майбутню роботу у престижній сфері. Отримай шанс приєднатися до елітних фахівців!

Тест оснований на мові программування Java, але до тестування докладається детальне пояснення щодо написання коду. Тест не передбачає досвід у сфері програмування на будь-якій мові та легко проходиться навіть новачками, які хочуть вперше спробувати сили в ІТ.

Тестування проходить в офлайн форматі в навчальному центрі за адресою м. Київ, пр-т Павла Тичини, 1в, ТОЦ Silver Breeze, офіс А, 6 поверх, офіс DAN. IT education

Для запису на тестування потрібно заповнити форму нижче.

Реєструйся на тестування

Реєструйся на тестування, яке визначить твої здібності до ІТ-сфери. За результатами я підберу програму, яка максимально розкриє твій потенціал.

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти