fbpx

Опис курсу

На курсі ви навчитеся чути клієнта, будувати з ним грамотну комунікацію від етапу народження ідеї та прототипів до ефективних і придатних до реалізації дизайн-рішень. Навчання будуватиметься на максимумі практики, кожен урок буде присвячений певній темі, яку ви будете докладно розбирати на кейсах і прикладах, щоб переймати успішний досвід. Навчимо оригінальній подачі ідеї і реалізації дизайн-рішень. Студентів чекає робота з різними дизайнерськими інструментами від Photoshop до Figma.
Курс призначений для освоєння навичок від уміння накидати ідеї на папері та прототипувати їх до створення не просто візуально красивих, але зручних в користуванні макетів сайтів і додатків. Студенти будуть презентувати свої рішення перед реальними клієнтами. Зробимо разом 4 реальних проекти зі справжніми замовниками, і вони доповнять ваше портфоліо.

Головне правило – навчитися чути клієнта і доносити до нього, чому необхідно зробити саме так, і яку вигоду це принесе.

Що будете вміти

 • Знати основи дизайну від базових принципів - побудови композиції і підбору сприятливої ​​кольорової гами до нюансів психології сприйняття веб-сторінок
 • Знати бізнес-планування, вміти спілкуватися з замовником однією мовою і будувати здійсненні плани
 • Помічати неточності в невдалих рішеннях дизайнів, переймати успішний досвід і вміти відрізнити одне від іншого
 • Накидати ідеї і вміти знайти індивідуальний підхід до ідеї клієнта, щоб побудувати ефективне дизайн-рішення
 • Розробляти дизайн-рішення лендингів, адмін-панелей і мобільних додатків
 • Працювати в Figma, Webflow, Whimsical, After Effects, Adobe XD
 • Подавати і продавати свій продукт замовнику, вміти презентувати себе коротко і ясно

Програма

Підготовчий етап

Студент починає готуватися до навчання після успішного проходження співбесіди і тестування. Курс-координатор і менеджери діляться з ним матеріалами, які необхідно вивчити до початку курсу – літературою, даними, статистикою і т.д.

Модуль 1. Промо-сайт

Першим проектом студентів буде створення лендінгової сторінки сайту, промо-версії. Почнемо з бази – навчимося слухати клієнта, розуміти його бізнес і цільову аудиторію, продумувати план, реалізувати його в паперовому варіанті, а потім проектувати в графічному редакторі. Цей модуль вчить основним поняттям для успішного створення макету: композиції, теорії кольору, сітці, навігації, типографіці. Студенти освоять гештальт-принципи візуального дизайну, евристики Нільсена для інтерфейсів, побудову навігації та її підходи.

В кінці модулю кожен студент розробить унікальне рішення дизайну сайту для реального клієнта, протестує його і захистить свої результати.

Модуль 2. Мобільний додаток

Цей модуль побудований навколо розробки дизайну під різні платформи: від мобільних додатків до дизайну під AR / VR. Основний акцент припадає на розробку дизайну мобільного додатку. Ми навчимося розуміти розробників, грамотно подавати їм результати своїх робіт.

 

Модуль 3. Адмін-панель

Цього разу завдання ускладнюються, і ми почнемо створювати не сторінки сайту, що продає, а справжню адмін-панель з безліччю можливостей і сторінок. Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття, особливості людської пам’яті та зору. Щоб краще розуміти складові блоки в дизайні, розберемося з об’єктами, ієрархіями, властивостями, зрозуміємо, як людина шукає потрібну інформацію, як відкидає непотрібне. Також в цьому модулі вивчимо візуалізацію даних, закони Уолта Діснея, анімацію інтерфейсів.

В кінці цього модулю студенти роблять дизайн адмін-панелі і захищають його перед клієнтом. І, звичайно, поповнюють цією роботою своє портфоліо.

Модуль 4. Продуктовий дизайн

Останній модуль буде присвячений дипломній роботі на одну із запропонованих соціально-значимих тем. В рамках даного модуля ми поринемо в аналітичні дослідження для вашого проєкту, максимально наближені до умов роботи у стартапі.

Фінальна частина модуля буде присвячена підготовці вашого портфоліо, ефективним прийомам презентації себе та своїх робіт, проведенню співбесід перед роботодавцями.

Професійні поради та кар'єрне просування

Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів та порадам від кар’єрного фахівця щодо підготовки та проходження інтерв’ю.

Воркшопи та майстер-класи

Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи з запрошеними спікерами.

Викладачі курсу

 • Антон Лещенко

  Антон Лещенко

  UX Architect at Luxoft

 • Денис Сергієнко

  Денис Сергієнко

  Founder at sA.design

 • Дмитро Сінєгін

  Дмитро Сінєгін

  Senior Product Designer at iDeals Solutions

Комфортні умови сплати за навчання

Ти хочеш здобути нову професію, але тебе зупиняє фінансове питання?

Тоді записуйся на консультацію та кар'єрний менеджер допоможе обрати варіант оплати за курс, який буде максимально комфортним для тебе.

Залишились запитання?

Ольга Ковалюк

Ольга Ковалюк

кар'єрний менеджер

Запишись на індивідуальну консультацію з кар'єрним менеджером

Сумніваєтесь чи підійде вам сфера ІТ?

Записуйтесь на зустріч та отримаєте ? особистий план розвитку в сфері ІТ?

На Вас чекає:
 • консультація кар'єрного менеджера, щодо вибору напрямку розвитку в сфері ІТ
 • тестування на схильність до певного напрямку навчання
 • знайомство з викладачами курсу
 • зустріч з HR фахівцем
 • екскурсія навчальним центром
 • аналіз результатів
 • підбір програми згідно отриманих
  даних і вашого запиту
manager

Записатись на зустріч