Дніпро Курс

Interaction design (UI/UX)

Записатися
clock icon
Старт групи

20 Липня

person icon
Графік

пн, ср: 19:00 - 22:15 сб: 10:00 - 17:00

star icon
Тривалість

250 годин / 6 місяців

dollar icon
Група

20 чоловік

Опис курсу

На курсі ви навчитеся чути клієнта, будувати з ним грамотну комунікацію від етапу народження ідеї та прототипів до ефективних і придатних до реалізації дизайн-рішень. Навчання будуватиметься на максимумі практики, кожен урок буде присвячений певній темі, яку ви будете докладно розбирати на кейсах і прикладах, щоб переймати успішний досвід. Навчимо оригінальній подачі ідеї і реалізації дизайн-рішень. Студентів чекає робота з різними дизайнерськими інструментами від Photoshop до Figma.
Курс призначений для освоєння навичок від уміння накидати ідеї на папері та прототипувати їх до створення не просто візуально красивих, але зручних в користуванні макетів сайтів і додатків. Студенти будуть презентувати свої рішення перед реальними клієнтами. Зробимо разом 4 реальних проекти зі справжніми замовниками, і вони доповнять ваше портфоліо.

Головне правило – навчитися чути клієнта і доносити до нього, чому необхідно зробити саме так, і яку вигоду це принесе.

Для кого

людям старше 16 років, які хочуть стати дизайнером, але не мають навичок і знань

всім, хто хоче розробляти максимально прості і зрозумілі сайти, які були б до того ж комерційно успішними

графічним і веб-дизайнерам, які вирішили перейти в сферу UI / UX дизайну

Що будете вміти

Знати основи дизайну від базових принципів - побудови композиції і підбору сприятливої ​​кольорової гами до нюансів психології сприйняття веб-сторінок

Знати бізнес-планування, вміти спілкуватися з замовником однією мовою і будувати здійсненні плани

Помічати неточності в невдалих рішеннях дизайнів, переймати успішний досвід і вміти відрізнити одне від іншого

Накидати ідеї і вміти знайти індивідуальний підхід до ідеї клієнта, щоб побудувати ефективне дизайн-рішення

Розробляти дизайн-рішення лендингів, адмін-панелей і мобільних додатків

Працювати в Photoshop, InVision Studio, Sketch App

Подавати і продавати свій продукт замовнику, вміти презентувати себе коротко і ясно

Програма

Підготовчий етап

Студент починає готуватися до навчання після успішного проходження співбесіди і тестування. Курс-координатор і менеджери діляться з ним матеріалами, які необхідно вивчити до початку курсу – літературою, даними, статистикою і т.д.

Pre-Course

Для того щоб пройти курс успішно, необхідно знати графічний редактор. Тому перед основним курсом студентів чекає попереднє навчання по фотошопу. За два тижні підготовки навчимо необхідним інструментам Photoshop, щоб мати потрібні дизайнерські навички та розуміти основні прийоми та принципи роботи.

Створення лендингу

Першим проектом студентів буде створення лендінгової сторінки сайту, промо-версії. Почнемо з бази – навчимося слухати клієнта, розуміти його бізнес і цільову аудиторію, продумувати план, реалізувати його в паперовому варіанті, а потім проектувати в графічному редакторі. Цей модуль вчить основним поняттям для успішного створення макету: композиції, теорії кольору, сітці, навігації, типографіці. Студенти освоять гештальт-принципи візуального дизайну, евристики Нільсена для інтерфейсів, побудову навігації та її підходи.

В кінці модулю кожен студент розробить унікальне рішення дизайну сайту для реального клієнта, протестує його і захистить свої результати.

Адмінська панель сайту

Цього разу завдання ускладнюються, і ми почнемо створювати не сторінки сайту, що продає, а справжню адмін-панель з безліччю можливостей і сторінок. Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття, особливості людської пам’яті та зору. Щоб краще розуміти складові блоки в дизайні, розберемося з об’єктами, ієрархіями, властивостями, зрозуміємо, як людина шукає потрібну інформацію, як відкидає непотрібне. Також в цьому модулі вивчимо візуалізацію даних, закони Уолта Діснея, анімацію інтерфейсів.

В кінці цього модулю студенти роблять дизайн адмін-панелі і захищають його перед клієнтом. І, звичайно, поповнюють цією роботою своє портфоліо.

Мобільний додаток

Цей модуль побудований навколо розробки дизайну під різні платформи: від мобільних додатків до дизайну під AR / VR. Основний акцент припадає на розробку дизайну мобільного додатку. Ми навчимося розуміти розробників, грамотно подавати їм результати своїх робіт, освоїмо ази HTML / CSS. Фінальна частина модуля буде присвячена підготовці вашого портфоліо, ефективним прийомам презентації себе та своїх робіт, проведення співбесід перед роботодавцями.

По завершенню ми презентуємо свої дизайни перед клієнтом, підготуємо портфоліо, фіналізуємо дизайн свого стартапу (Global Project’а) і зустрінемося з потенційними роботодавцями.

Поради з працевлаштування і кар'єрного просування

Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів та порадам від кар’єрного фахівця щодо підготовки та проходження інтерв’ю.

Додаткові воркшопи

Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи з запрошеними спікерами.

Запис на консультацію

Якщо ви маєте питання щодо курсу, телефонуйте - і я надам усю необхідну інформацію.

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти
/