Курс

Interaction design (UI/UX) BOOTCAMP

Записатися
clock icon
Старт групи

04 Червня

person icon
Графік

вт, чт: 10:00 - 16:30

star icon
Тривалість

150

dollar icon
Група

20 чоловік

Опис курсу

Є час влітку? Розпорядіться ним з розумом. Ми оголошуємо набір на літній інтенсив Interaction Design (UI/UX) Bootcamp.

За три місяці ви опануєте популярну спеціалізацію, і вже восени  візьметесь за роботу у сфері ІТ, на яку так довго чекали. Курс буде цілком зосереджений на проектній роботі – нічого зайвого, лише приклади з реального життя та конкретні замовники, перед якими ви будете презентувати свої роботи. Студенти пройдуть «курс молодого бійця»: від основ Photoshopдо дизайну власного онлайн-стартапу. Мінімум сухої теорії, підтримка від менторів, викладачів та кар’єрних менеджерів, які проведуть вас по етапах підготовки до співбесіди та складання ефективного резюме і портфоліо. Цікаво? Готові з головою пірнути у круту та прибуткову професію? Тоді зустрінемось влітку!

Для кого

Новачків у сфері дизайну, які досягли віку 16 років та мають знання англійської не нижче Pre-Intermediate, та бувалих графічних та веб-дизайнерів

Усіх, хто прагне розробляти ефективні сайти та додатки, зручні інтерфейси

Усіх, хто хоче за максимально короткий термін опанувати нову професію та готовий до інтенсивної роботи

Що будете вміти

Розуміти принципи дизайну в технічному (композиція, теорії кольору і шрифтів) та психологічному (гештальт принципи, психології сприйняття сайту людиною) планах

Розуміти бізнес-завдання, володіти основами бізнес-аналізу та говорити з клієнтом на одній мові

Бачити грамотні та невдалі дизайни, вміти аргументовано пояснити, що не так в останніх з них

Знаходити ідеї та пропонувати концепти дизайн рішень

Створювати дизайн для лендінг сторінок, адмін-панелей та мобільних додатків

Працювати у Photoshop, InVision Studio, Sketch App

Презентувати себе та свій продукт англійською мовою

Програма

Підготовка до початку курсу

Відразу ж після проходження співбесіди та зарахування студент починає підготовку до навчання. В якості першого домашнього завдання студенту висилається література і посилання на відеоуроки, з якими йому доведеться ознайомитися до початку курсу.

Пре-курс

Не знаєте фотошоп? Пре-курс включає в себе два тижні підготовки, за які ви навчитеся всім необхідним прийомам у фотошопі, щоб створювати красиві інтерфейси. Тільки корисна інформація.

Модуль 1. Промо-сайт

Починаємо з правильних речей: вміння почути клієнта, зрозуміти аудиторію проекту, придумати рішення, спроектувати його спочатку на папері, а потім вже і в графічному редакторі. У цьому модулі проходимо основоположні теми дизайну для створення макету: композицію, колір, сітку, навігацію, типографіку. Замість блукання в деталях, студенти освоять гештальт-принципи візуального дизайну, евристики Нільсена для інтерфейсів, принципові підходи до побудови навігації.

В кінці модуля кожен студент розробить унікальне рішення дизайну сайту для реального клієнта, протестує його і захистить свої результати.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, Power Point, Adobe Kuler, папір, маркери.

Модуль 2. Адмін-панель

В цьому модулі завдання ускладнюються, і ми почнемо створювати не сторінки сайту, що продають, а справжню адмін-панель з безліччю можливостей і сторінок. Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття, особливості людської пам’яті та зору. Щоб краще розуміти складові блоки в дизайні, розберемося з об’єктами, ієрархіями, властивостями, зрозуміємо, як людина шукає потрібну інформацію, як відкидає непотрібне. Також в цьому модулі вивчимо візуалізацію даних, закони Уолта Діснея, анімацію інтерфейсів.

В кінці цього модуля студенти роблять дизайн адмін-панелі і захищають його перед клієнтом. І, звичайно, поповнюють цією роботою своє портфоліо.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, InVision Studio, Power Point, папір, маркери.

Модуль 3. Мобільний додаток

Цей модуль побудований навколо розробки дизайну під різні платформи: від мобільних додатків до дизайну під AR/VR. Основний акцент припадає на розробку дизайну мобільного додатка. Ми навчимося розуміти розробників, грамотно подавати їм результати своїх робіт, освоїмо ази HTML/CSS. Фінальна частина модуля буде присвячена підготовці вашого портфоліо, ефективним прийомам презентації себе і своїх робіт, проведення співбесід перед роботодавцями.

По завершенню ми презентуємо свої дизайни перед клієнтом, готуємо портфоліо, фіналізіруем дизайн свого стартапу (Global Project’а) і зустрічаємося з потенційними роботодавцями.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, InVision Studio, Google Analytics, Dribbble, Behance, Power Point, папір, маркери.

Професійні поради та кар'єрне просування

Опціональне відвідування. Ви можете прослухати модуль паралельно з основними групами у центрі у вечірній час.Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів, а також порад від кар’єрного фахівця щодо проходження співбесіди.

Воркшопи та майстер-класи

Опціональне відвідування. Ви можете прослухати модуль паралельно з основними групами у центрі у вечірній час.Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи із запрошеними спікерами.

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Interaction design - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти