Курс

Sysadmin & Cyber Security

Записатися
clock icon
Старт групи

16 Вересня

person icon
Графік

пн, чт: 19:00 - 22:00 нд: 10:00 - 16:30

star icon
Тривалість

250 годин

dollar icon
Група

20 чоловік

Опис курсу

Кіберзагрози стають дедалі більшою проблемою у ІТ-середовищі, отже, росте цінність спеціалістів з мережевої безпеки. Будьте серед тих, хто опанує цю перспективну спецальність першим: курс «Системний адміністратор та кібербезпека», розроблений спільно із провідною ізраїльською вищою школою інформаційних технологій та безпеки – HackerU, спрямований на підготовку готових кадрів, які зможуть вирішувати проблеми захисту даних у організаціях.

Програма курсу побудована так, щоб на прикладах з реального життя навчитися адмініструвати OS Windows та Linux максимально ефективно та завчасно протидіяти загрозам.

За 250 годин студенти повністю опанують основи керування мережами та індивідуально разом з кар’єрними менеджерами підготуються до проходження інтерв’ю та співбесід.

Студенти, які захочуть отримати офіційну сертифікацію від Microsoft, CISCO і т.д. зможуть самостійно скласти відповідні екзамени після закінчення курсу.

Для кого

Спеціалістів з будь-якої сфери, які хочуть розвиватися у напрямку ІТ та кібербезпеки

Новачків, які бачать себе у новаторському та перспективному напрямку hi-tech індустрії

Всіх, хто хоче працювати над безпекою даних у організаціях та корпораціях

Викладачі курсу

Ilan Mindel

Куратор курсу Cyber Security Advanced

Міждисциплінарний кібер-спеціаліст за напрямками penetration testing, red-teaming, комп'ютерно-технічної експертизи та ін. Понад 10 років практики у кібербезпеці, дослідження хакінгу у іграх та веб-додатках. З 19 років є ментором у HackerU Academy. У минулому - тімлід у компанії BugSec, керівник групи з 7 penetration-тестувальників.

Що будете вміти

будете знати комп’ютерний нетворкінг, віртуалізацію, також адміністрування серверів Windows та Linux, мережевої безпеки тощо

ви отримаєте спеціалізацію, яка дозволить потрапити у нішу, де не вистачає експертів, а отже, отримати пропозиції по роботі одразу після закінчення курсу

зможете самостійно скласти іспити та отримати сертифікацію Microsoft MCSA, LPI 101, CISCO CCNA

Програма

Модуль 1. Введення

Цей модуль навчить студентів основ розуміння мереж та кібербезпеки, вони також набудуть базових знань про віртуалізацію, ОС Windows та ОС Linux.

Теми модулю:

 • основи мереж
 • концепти віртуалізації та Windows OS
 • введення в Linux OS
 • введення в кібербезпеку

Модуль 2. Операційні системи

Студенти дізнаються, як ретельно підходити до роботи з Microsoft та Linux, навчаться керуванню та переміщенню файлів, керуванню модулями та службами, bash-скриптінгу, а також дізнаються, як правильно налаштувати різні параметри операційної системи.

Теми модулю:

 • Microsoft Server 2012 (MCSA)
 • основи Linux

Модуль 3. Комп’ютерний нетворкінг

Студенти вивчать основи роботи в мережі, отримають розуміння інфраструктури та навчаться ефективно налаштовувати, керувати, усувати проблеми мережевих систем.

Теми модулю:

 • Нетворкінг – CCNA (Cisco Certified Network Administration)
 • Введення в мережеву безпеку

Модуль 4. Кар’єрна підготовка

Модуль забезпечить індивідуальну підготовку до інтерв’ю, допомогу у стажуванні, та дасть професійні зв’язки та знайомства, які допоможуть студентам отримати роботу на спеціалізованій позиції з кібербезпеки.

Теми модулю:

 • навички проходження інтерв’ю
 • індивідуальна підготовка CV
 • налаштування профілю у LinkedIn

Фінальний екзамен

Після закінчення курсу студенти здають екзамен.

Запис на консультацію

Якщо у вас є запитання щодо курсу та програми навчання, запишіться на індивідуальну консультацію зі мною.

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти