Пролетів з відпусткою? Зачекінься в ІТ!

Курси програмування для тих, хто не хоче втрачати літо

Записатися

– Що це там летить?
– А, це липень. Він в нас тут часто літає, тут просто Бориспіль недалеко.
– А там хто?
– А там Андрій. Єдиний розумний з нас усіх.
– Бо купив квитки в Одесу?
– Краще. Бо нарешті пішов в айтішники.

А знаєш, куди Андрій пішов? В DAN.IT education. Бо вони єдині підкинули класну ідею, що літо не варто марнувати дарма, навіть якщо кордони закриті. У тебе є два місяці, щоб почати реалізовуватися у новій професії. Чекіни в аеропортах ще будуть твоїми, а поки що – чекінься в IT індустрії!

Напрямки польотів

Тут напрямків є цілих чотири, і усі – тільки лакшері. Обирай:

  • Full Stack – курорт для тих, хто хоче ух-х як пірнути у води програмування, аж щоб наплаватися на десять місяців уперед. Обирай, це наш п’ятизірковий курс з гарантією працевлаштування.
  • FrontEnd – для лайтових чуваків, які обирають чисто серфінг на хвилях зручних та класних сайтів з додатками. За півроку роботодавці будуть бігти до тебе у слоу-мо, як оті хлопці та дівчата в червоних купальниках у “Рятувальниках Малібу”.
  • Interaction UI/UX design – о-о-о, це курс для тих, хто любить поселфитися на пляжі, і щоб коктейль був обов’язково з двома шматочками лайму на парасольці справа на три чверті дюйма, а пінка щоб була вирівняна по лінії горизонту. Коротше, щоб усе на своєму місці. І лежаки зручні. І сервіс. І пісочок за стандартами “Hex” білого кольору #ffffff.
  • Full Stack Digital Marketing – а отут все серйозно. Сюди летять ті, хто конкретно все вивчив про відпочинок. Прочитав всі відгуки. Проінспектував сайт і поїхав туди, де реклама качає, а відео знімають як у тікток, так і у ютуб. Жарти в сторону, якщо щось буде не так – вас замінусують у гуглі. Так що дивіться там, щоб лебеді з рушників та цукерочки на подушках!

Дати відправлення

Наближчі групи стартують:

17 липня – UI/UX design
27 липня – Full Stack Digital Marketing
31 липня – FullStack, FrontEnd

Вимоги до багажу

З собою мати:

  • 16 років мінімум
  • валіза з попередніми знаннями необов’язкова
  • бажано трохи шпрехати англійською, але на миґах теж зумієте пояснити
  • рушник та капці, але капці – за власним бажанням.

Ну що, готовий летіти? Та залиш ти своє рожеве надувне коло, виходь із зони комфорту та навчайся у ІТ, поки всі інші марнують літо впусту. You are officially IT check-ined! Записуйся на консультацію до нашого тревел-менеджера у формі нижче.

 

Давай знайомитися ближче!

Реєструйся на консультацію, а я допоможу підібрати програму згідно з твоїм запитом

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти