Про захід

Хочете приєднатися до світу технологій в якості IT-фахівця, але не знаєте, ким бути? Спеціально для вас ми підготували семінар, який повністю розкриє тонкощі всіх прибуткових і популярних напрямків на українському і західному ринках IT. Спікери підкажуть щодо профілю роботи, можливостей та заробітної плати, а також навчання на конкретних спеціальностях в Дніпрі.

Дата: 9 вересня
Час: 19: 00-21: 00
Місце проведення: м Дніпро, вул. Барикадна, 16, БЦ «Кудашівський», блок А, 2 поверх

Приєднуйтесь 9 вересня о 19:00 до семінару, який проведе СЕО навчального центру DAN.IT education, Ксенія Столбова. Ксенія розповість про:

– програмування: Full Stack, FrontEnd, BackEnd, Software Development, Mobile App Development і інші професії, які залишаться високо запитуваними на ринку праці в 2020-2025 рр.

– дизайні в сфері IТ, Interaction (UI / UX) design, переваги дизайнерів на ринку праці в Україні та можливості аутсорс-ринку для українських фахівців

– Full Stack Digital Marketing, чому діджитал-маркетинг зараз настільки популярний, і наскільки потрібно бути обізнаним в технологіях, щоб успішно вивчати діджитал.

Другим спікером семінару 9 вересня постане Марія Кот, регіональний директор Дніпровської філії Luxoft, DXC technology company. Тематика, про яку з вами поспілкується Марія, буде включати міфи і реальність в IT-сфері.Ви поспілкуєтеся про:
– роботі в області технологій: виклики і можливості індустрії
– ролі та спеціалізації в IТ індустрії
– важливості soft skills vs hard skills
– міфи, які поширені про IT-розробників
– шляхи IТ самурая: як вибрати свій шлях в нескінченному потоці інформації в епоху змін?

Приєднуйтесь 9 вересня до семінару, ми будемо чекати вас.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Кількість місць обмежена!

Спікер

  • Марія Кот

    Марія Кот

    • Регіональний директор Дніпровської філії Luxoft, DXC technology company
    • Має понад 9 років досвіду в IT галузі, з яких 5 років - на керівних посадах в рекрутингу та менеджменті
    • У 2013 році приєдналася до компанії Luxoft, побудувавши свою кар'єру від фахівця з підбору персоналу до регіонального директора Дніпровської філії
    • З 2017 року керує сектором взаємодії з бізнесом в IT Dnipro Community
    • Основною експертизою Марії є операційний менеджмент і HR
  • Ксенія Столбова

    Ксенія Столбова

    • СЕО в DAN.IT education
    • управлінський досвід 17 років, з них 5 років - в IT

До заходу залишилось:

00 днів

00 годин

00 хвилин

00 секунд

Зареєструйся на безкоштовний захід

    Реєструючись, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності

    Реєстрацію завершено