Мрієш стати одним з найкращих
IT – спеціалістів?

Відкрито набір у 4 групу. Початок занять 10 січня.

Реєструйтесь на безкоштовну консультацію та тестування.

Реєструйся зараз!


Наші переваги

Ізраїльська методика

Навчання відповідно до стандартів ІТ-підрозділу ізраїльської армії: вирішення конкретних задач, командна робота, система підтримки та менторства протягом усієї програми

470-годинний курс

5 технічних модулів підготовки, а також фінальний проект у вигляді потенційного стартапу, розвиток soft skills, вивчення англійської, воркшопи та майстер-класи від закордонних експертів

Наглядова рада

Запрошені спеціалісти з ІТ-компаній – потенційні роботодавці, які вносять корективи в програму відповідно до потреб ринку України

Що ми пропонуємо

 • Навчання «з нуля»
  Навіть якщо ти ніколи раніше не займався програмуванням та не отримував технічної освіти, але маєш належне бажання, в тебе вийде пройти наш курс. Мріяв змінити професію? Завдяки чіткій програмі, навіть запеклі гуманітарії долучаться до навчального процесу без особливих проблем.
 • Мотивація та групова робота
  Завдяки двохетапному відбору кандидатів на навчання, ми формуємо команду мотивованих, амбітних та цілеспрямованих студентів. Займаючись у командах по 4-5 осіб, вони покроково досягають високих результатів у роботі над проектами, та на виході гарантовано стають першокласними full stack спеціалістами.
 • Система занять FLIPPED CLASSROOM
  Начитування лекцій не буде. Ми підкажемо тобі, де знайти матеріал, і ти сам опануєш теорію завдяки відео та інструкціям. У класі буде лише практика, і нічого, крім практики. Тобі також буде відкрито онлайн-систему для виконання домашніх завдань з постійним доступом до всіх необхідних матеріалів.
 • Розвиток soft skills
  Паралельно з основною програмою ти пройдеш модуль з навичок самопрезентації, стратегії спілкування з роботодавцем та клієнтом, рекомендацій щодо резюме та проходження співбесіди.
 • Менторство та підтримка
  Особистий ментор не тільки стане допомагати тобі протягом усього періоду навчання, але і буде куратором твого фінального проекту. Буде, до кого звернутися при підготовці до занять, задати питання, яке цікавить, та обговорити практичні кейси, з якими ти почнеш працювати з першого заняття в DAN.IT education.

Хто ми

Навчальний центр DAN.IT education реалізує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів, який використовується у армії Ізраїлю. Ми знаходимось у Києві, тому вам не потрібно виїжджати за кордон для отримання якісної освіти.

Ініціатором відкриття DAN.IT education є Еран Лассер. В минулому він займав керівну посаду в ізраїльському центрі армійської ІТ-підготовки Mamram. Після закінчення служби Еран створив приватний інститут John Bryce Training, щоб втілювати отриманий досвід у цивільному секторі. Сьогодні John Bryce Training займає понад 70% ізраїльського ІТ-ринку та має філіали в Угорщині, Китаї та Туреччині. В Україні DAN.IT education виступить аналогом такого центру.

Ми адаптуємо ізраїльську методику Telem, покликану працювати над сильними сторонами кожного студента, розумінням його мотивації. Це навчання на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій та даремної трати часу. Ми також формуємо Наглядову раду, куди запрошуємо експертів у сфері ІТ, що знають, чого хоче ринок, а після – протягом року готуємо студентів до викликів та труднощів майбутньої роботи web-програмістом.

 1. эран
 2. eran_3

Еран Лассер

Co-founder

 1. eddi_2-1
 2. eddi_3

Едді Прилепскі

Co-founder

 1. X2A2032
 2. Vova_2

Володимир Деркач

CTO

 1. dasha
 2. dasha_2

Дар’я Обревко

Course Coordinator

Програма Full Stack

Full
Stack

Весь курс повністю базується на практичному підході: на заняттях немає лекцій, начитування матеріалу та конспектів – є рішення задач та реалізація проектів різної складності як окремо студентом, так і в командах під керівництвом ментора.

Кількість місць на курс Full Stack обмежена. Поспішайте записатись у групу!

Структура програми:

Наші студенти починають навчання фактично одразу після того, як успішно проходять тестування та зараховуються на програму. Кожен при цьому отримує список книг із Java та перше теоретичне завдання, щоб на першому ж занятті одразу перейти до практики та почати знайомство з методом flipped classroom на конкретному прикладі.

Алгоритми – дуже важливий модуль, з яким мають справу студенти технічних вишів. Це основа комп’ютерних наук, без якої неможливо успішно програмувати. Отримані знання будуть слугувати сильною технічною базою у подальшому освоєнні будь-яких технологій.

У процесі базового модуля студенти засвоять основні структури та алгоритми даних, звичайні та типізовані масиви, строкові змінні, зв’язані списки, стеки, черги та багато іншого. У базовому модулі реалізуються перші прості проекти та дається робота з основами командної строки Unix.

На цьому етапі студенти знайомляться з хешуванням, графами DFS и BFS, динамічним програмуванням, «жадібними алгоритмами», системами неперетинних множин, бінарними та префіксними деревами, алгоритмами кешуванням і т.д. Складний, але дуже важливий модуль, який потрібен для розуміння роботи ефективних масштабованих програм.

Після закінчення перших двох модулів студенти матимуть чітке уявлення складності алгоритма, будуть здатні аналізувати швидкодію. Усього їм потрібно буде вирішити до 120 задач, користуючись лише практичним підходом.

Всі найбільш популярні технології, наприклад, Java EE, ми будемо вивчати та застосовувати при написанні повноцінних серверних систем. Також вивчатимемо фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, бази даних Sql, NoSql, веб-сервери та хмарні технології.

У цей же модуль входять основи об’єктно-орієнтованого програмування. Розглянемо концепти та ідеї, що лежать в основі відомих технологій. Освоїмо принципи ООП/SOLID, шаблони проектування, TDD. Напишемо власні фреймворки для кращого розуміння існуючих стандартів в індустрії.

Студентів чекає парне програмування, орієнтація на проекти, вивчення стилів кодування (чистий код, код Google), CRM, ORM, аутентифікація та cookies, створення онлайн-магазинів, аналіз системи Instagram. Модуль створено з урахуванням останніх стандартів в індустрії.

Після даного модуля студенти зможуть створювати веб-інтерфейси будь-якої складності, використовуючи JavaScript, React.js, Node, Express.js, MongoDB.

Сюди входить створення форми сайту чи додатку за допомоги HTML, CSS, шаблонів, розробка онлайн-ігр, чатботів, трейдинг-систем та месенджерів.

Починаючи з базових алгоритмів та до фінального проекту, студенти братимуть участь у майстер-класах, воркшопах та вебінарах від ізраїльських та українських спеціалістів.

 • Професійне вигорання
 • Локальні комп’ютерні мережі
 • Глобальні комп’ютерні мережі
 • Низькорівневе програмування на Асемблері
 • Дизайн web-интерфейсів UI/UX
 • Життя та робота фрілансера
 • Професія DevOps
 • Найкращі практики роботи в хмарі AWS(Amazon Web Services)
 • Менеджмент проектів. Adgile та Scrum
 • Моніторинг розподілених систем

Паралельно з третім модулем студенти почнуть займатися розвитком своїх внутрішніх якостей та готуватися до самопрезентації.

Окрім уроків розмовної та ділової англійської, ми будемо проводити повноцінні співбесіди англійською мовою, створюючи умови, максимально наближені до реальних.

Разом з професійними рекрутерами та інженерами з індустрії ми будемо працювати над резюме кожного студента, вміннями презентувати себе та свою роботу, вести комунікації; будемо повністю супроводжувати в процесі проходження співбесід.

Команди студентів будуть працювати над потенційними стартапами під щотижневим наглядом scrum-майстра. Кожний проект почнеться з реалізації стартап-ідеї клієнта.  Після 6 тижнів плідної роботи, від планування до підготовки демо-версій, студентів чекає презентація проекту перед членами Наглядової ради.

Вступити за 4 кроки

 • 1

  Записатися на консультацію за телефоном або через форму на сайті
 • 2

  Прийти на консультацію з менеджером та обрати програму навчання, що відповідає вимогам
 • 3

  Пройти тестування та подати документи
 • 4

  Вітаємо! Тебе прийнято до DAN.IT education. Залишилось лише відвідати перше заняття та розпочати навчання

Умови вступу:

вік від 16 років
знання англійської мови не нижче, ніж Pre-Intermediate
успішне проходження тестування
бажання навчатися та розвиватися
*Технічні знання/освіта — необов’язкові

Записатися на консультацію


Поспішайте записатись у 4 групу! Початок занять – 10 січня.

Додаткові бонуси

presentation

Підтримку особистого ментора, який допоможе з вирішенням завдань та дасть відповідь на будь-які запитання

curriculum

Допомогу у створенні професійного резюме та наповнення його реальними прикладами робіт в процесі проходження програми

handshake

Сприяння у працевлаштуванні

agreement

Пробні співбесіди англійською мовою з моделюванням реальних ситуацій

conversation

Навчання технічній та діловій англійській мові

group

Безкоштовне відвідування корисних семінарів та воркшопів від провідних ІТ-спеціалістів Ізраїлю та України

id-card

Бонуси у вигляді знижок на заняття в фітнес-центрі та відвідування ресторану, консультації дієтолога та фітнес-тренера

businessman

Можливість розпочати свій стартап вже на стадії фінального проекту

Блог

Контакти

Графік роботи:
пн-пт 10:00 – 21:00
суб. 10:00 – 16:00
нд. вихідний

м. Київ, пр-т Павла Тичини, 1в
ТРЦ «Silver Breeze», офіс А, 6-ий поверх
тел. (044 ) 290-22-44
office@dan-it.com.ua
facebook-logo
vk-social-logotype
instagram-logo
ЯК ДОЇХАТИ ДО SILVER BREEZE ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ:
від м. Лівобережна автобусами № 95, 49, 108; маршрутними мікроавтобусами № 177, 178, 249
від м. Дружби Народів автобусом № 51; тролейбусом № 50, 43; маршрутними мікроавтобусами № 205, 211, 416, 172, 527, 422, 523, 590