Мрієш стати одним з найкращих
IT – спеціалістів?

Реєструйся на безкоштовну консультацію та тестування.

Обирай програму навчання та розпочни свій шлях у сфері IT.

Реєструйся зараз!


Наші переваги

Ізраїльська методика

Навчання відповідно до стандартів ІТ-підрозділу ізраїльської армії: вирішення конкретних задач, командна робота, система підтримки та менторства протягом усієї програми навчання

Наповнення курсу

Технічні модулі підготовки, а також фінальні проекти у вигляді потенційних стартапів, розвиток soft skills, вивчення англійської мови, воркшопи та майстер-класи від закордонних експертів

Наглядова рада

Запрошені спеціалісти із провідних ІТ-компаній, які вносять корективи в програму навчання відповідно до потреб ринку України,  а також це потенційні роботодавці для наших випускників

Що ми пропонуємо

 • Навчання «з нуля»
  Навіть якщо ти ніколи раніше не займався програмуванням та не отримував технічної освіти, але маєш належне бажання, в тебе вийде пройти наш курс. Мріяв змінити професію? Завдяки чіткій програмі, навіть запеклі гуманітарії долучаться до навчального процесу без особливих проблем.
 • Мотивація та групова робота
  Завдяки двохетапному відбору кандидатів на навчання, ми формуємо команду мотивованих, амбітних та цілеспрямованих студентів. Займаючись у командах по 2-5 осіб, вони покроково досягають високих результатів у роботі над проектами, та на виході гарантовано стають першокласними спеціалістами.
 • Система занять FLIPPED CLASSROOM
  Начитування лекцій не буде. Ми підкажемо тобі, де знайти матеріал, і ти сам опануєш теорію завдяки відео та інструкціям. У класі буде лише практика, і нічого, крім практики. Тобі також буде відкрито онлайн-систему для виконання домашніх завдань з постійним доступом до всіх необхідних матеріалів.
 • Розвиток soft skills
  Паралельно з основною програмою ти пройдеш модуль з навичок самопрезентації, стратегії спілкування з роботодавцем та клієнтом, рекомендацій щодо резюме та проходження співбесіди.
 • Менторство та підтримка
  Особистий ментор не тільки стане допомагати тобі протягом усього періоду навчання, але і буде куратором твого фінального проекту. Буде, до кого звернутися при підготовці до занять, задати питання, яке цікавить, та обговорити практичні кейси, з якими ти почнеш працювати з першого заняття в DAN.IT education.

Хто ми

Навчальний центр DAN.IT education реалізує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів, який використовується у армії Ізраїлю. Ми знаходимось у Києві, тому вам не потрібно виїжджати за кордон для отримання якісної освіти.

Ініціатором відкриття DAN.IT education є Еран Лассер. В минулому він займав керівну посаду в ізраїльському центрі армійської ІТ-підготовки Mamram. Після закінчення служби Еран створив приватний інститут John Bryce Training, щоб втілювати отриманий досвід у цивільному секторі. Сьогодні John Bryce Training займає понад 70% ізраїльського ІТ-ринку та має філіали в Угорщині, Китаї та Туреччині. В Україні DAN.IT education виступить аналогом такого центру.

Ми адаптуємо ізраїльську методику Telem, покликану працювати над сильними сторонами кожного студента, розумінням його мотивації. Це навчання на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій та даремної трати часу. Ми також формуємо Наглядову раду, куди запрошуємо експертів у сфері ІТ, що знають, чого хоче ринок, а після – протягом року готуємо студентів до викликів та труднощів майбутньої роботи web-програмістом.

 1. эран
 2. eran_3

Еран Лассер

Co-founder

 1. eddi_2-1
 2. eddi_3

Едді Прилепскі

Co-founder

 1. X2A2032
 2. Vova_2

Володимир Деркач

CTO

 1. dasha
 2. dasha_2

Дар’я Обревко

Course Coordinator

Програми

Вступити за 4 кроки

 • 1

  Записатися на консультацію за телефоном або через форму на сайті
 • 2

  Прийти на консультацію з менеджером та обрати програму навчання, що відповідає вимогам
 • 3

  Пройти тестування та подати документи
 • 4

  Вітаємо! Тебе прийнято до DAN.IT education. Залишилось лише відвідати перше заняття та розпочати навчання

Записатися на консультацію


Поспішайте записатися на безкоштовну консультацію та тестування на визначення вашої схильності до програмування.

Додаткові бонуси

presentation

Підтримку особистого ментора, який допоможе з вирішенням завдань та дасть відповідь на будь-які запитання

curriculum

Допомогу у створенні професійного резюме та наповнення його реальними прикладами робіт в процесі проходження програми

handshake

Сприяння у працевлаштуванні

agreement

Пробні співбесіди англійською мовою з моделюванням реальних ситуацій

conversation

Навчання технічній та діловій англійській мові

group

Безкоштовне відвідування корисних семінарів та воркшопів від провідних ІТ-спеціалістів Ізраїлю та України

id-card

Бонуси у вигляді знижок на заняття в фітнес-центрі та відвідування ресторану, консультації дієтолога та фітнес-тренера

businessman

Можливість розпочати свій стартап вже на стадії фінального проекту

Блог