Про нас

Навчальний центр з підготовки ІТ фахівців

Хто ми

Хто ми

У 2017 році двоє представників ізраїльської «нації стартапів» вибрали Україну в якості наступного кроку своєї місії. Еран Лассер і Едді Прилепські – бізнесмени, інвестори, бізнес-ангели і представники міжнародних венчурних фондів вирішили привнести в українську ІТ-сферу цінності і методологію, які свого часу допомогли Ізраїлю стати прямим конкурентом Кремнієвої долини.

Чому Україна? Тому що українські фахівці високо цінуються на світовому ринку інформаційних послуг. Тому що у наших студентів високий рівень відповідальності і величезне бажання вчитися. І, звичайно, тому що Україна гідна представляти Європу на ринку ІТ в перших рядах. Саме з такою ідеєю було створено навчальний центр DAN.IT education. До речі, «дан» в єврейському тлумаченні символізує великий потенціал.

Чому потрібно вибрати нашу методику

Для реалізації ідеї засновники DAN.IT education вирішили адаптувати методику Telem, яка в тому числі використовується для навчання технічних фахівців армії Ізраїлю. Її перевага – командна робота над сильними сторонами кожного студента і підвищення його мотивації. З студентом в центрі працюють одночасно викладач, вчитель, координатор і HR-фахівець. З одного боку він вчиться програмуванню на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій і марної трати часу, що також є основою нашої методики. З іншого – у нього є час, щоб розвинути свої особистісні навички і підготуватися до пошуку роботи.

Наглядова рада

Щоб бути в курсі тенденцій українського та світового ринків, ми сформували Наглядову раду. У Раді працюють провідні експерти України в області IT – вони завжди знають, чого хочуть і чекають роботодавці, а також планують і коригують наші навчальні програми. Так за допомогою колег з технічної сфери ми готуємо студентів до викликів і труднощів майбутньої роботи. Члени Наглядової ради – це також потенційні роботодавці для наших випускників.

Наші досягнення

За 2,5 року на ринку України ми відкрили 6 напрямів навчання терміном від 3 до 10 місяців, на яких можуть навчатися як підлітки 9-14 років, так і дорослі. Нас вибирають і випускники шкіл, і люди у віці від 40 років, які вже перепробували кілька професій, але не бажають зупинятися на досягнутому. На програмах в DAN.IT вчаться колишні юристи, лікарі, стилісти і бізнесмени, блогери і креатори, банківські службовці та телеведучі. Охоплення умінь наших студентів вражає, але в DAN ІТ вони стають програмістами, розробниками, веб-дизайнерами і діджитал-маркетологами, щоб підкорювати нові вершини. І цим надихають нас на досягнення.

Вже зараз навчальний центр є членом IT Ukraine Association, офіційним партнером Міжнародного Банку Азербайджану з надання послуг по соціальній ІТ-освіті на ринок Азербайджану, золотим партнером Ukrainian Israeli Innovation Summit. Ми випустили понад 1000 студентів, а відсоток працевлаштування випускників досягає 73%.

Вступ до IT Ukraine Association

У грудні 2019 року DAN.IT education став єдиним освітнім партнером і членом Української IT Асоціації. Разом з Асоціацією ми плануємо розвивати інформаційні технології країни і вже почали роботу над такими проектами як ClickToSchool.

Наглядова рада

Запрошені спеціалісти із провідних ІТ-компаній, які вносять корективи в програму навчання відповідно до потреб ринку України, а також це потенційні роботодавці для наших випускників.

Команда

Еран Лассер

Co-founder

Едді Прілепські

Co-founder

Ксенія Столбова

СEО

Даніель Андерсон

Program developer

Ольга Пантелеєва

CMO

Андрій Козюля

СТО

Роман Сітніченко

Head of sales

Локація

1300 кв.м площа
8 оснащених класів
Зона для нетворкінгу
Надихаючий краєвид з вікна
location-image

Магазини

На території є продуктовий супермаркет, магазини взуття, одягу та аксесуарів, дитячих товарів та електроніки

location-image

Паркінг

Для наших студентів доступно безкоштовне паркування на підземному паркінгу

location-image

Ресторани

Великий вибір ресторанів з різними концепціями - на будь-який смак

location-image

Спортзал

Сучасний спортивний комплекс для усієї сім'ї: тренажерна зала, басейн, бійцівський клуб

Давай знайомитися ближче!

Хочеш познайомитись з нашою компанією, чи, можливо, стати частиною команди?

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти