Про нас

Навчальний центр з підготовки ІТ фахівців

Хто ми

Хто ми

У 2017 році двоє представників ізраїльської «нації стартапів» вибрали Україну в якості наступного кроку своєї місії. Еран Лассер і Едді Прилепські – бізнесмени, інвестори, бізнес-ангели і представники міжнародних венчурних фондів вирішили привнести в українську ІТ-сферу цінності і методологію, які свого часу допомогли Ізраїлю стати прямим конкурентом Кремнієвої долини.

Чому Україна? Тому що українські фахівці високо цінуються на світовому ринку інформаційних послуг. Тому що у наших студентів високий рівень відповідальності і величезне бажання вчитися. І, звичайно, тому що Україна гідна представляти Європу на ринку ІТ в перших рядах. Саме з такою ідеєю було створено навчальний центр DAN.IT education. До речі, «дан» в єврейському тлумаченні символізує великий потенціал.

Чому потрібно вибрати нашу методику

Для реалізації ідеї засновники DAN.IT education вирішили адаптувати методику Telem, яка в тому числі використовується для навчання технічних фахівців армії Ізраїлю. Її перевага – командна робота над сильними сторонами кожного студента і підвищення його мотивації. З студентом в центрі працюють одночасно викладач, офлайн та онлайн ментор, курс-координатор та HR-фахівець. З одного боку він вчиться програмуванню на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій і марної трати часу, що також є основою нашої методики. З іншого – у нього є час, щоб розвинути свої особистісні навички і підготуватися до пошуку роботи.

Наглядова рада

Щоб бути в курсі тенденцій українського та світового ринків, ми сформували Наглядову раду. У Раді працюють провідні експерти України в області IT – вони завжди знають, чого хочуть і чекають роботодавці, а також планують і коригують наші навчальні програми. Так за допомогою колег з технічної сфери ми готуємо студентів до викликів і труднощів майбутньої роботи. Члени Наглядової ради – це також потенційні роботодавці для наших випускників.

Наші досягнення

За 3,5 року на ринку України ми відкрили 7 напрямів навчання терміном від 6 до 12 місяців, на яких можуть навчатися як підлітки 9-14 років, так і дорослі. Нас вибирають і випускники шкіл, і люди у віці від 40 років, які вже перепробували кілька професій, але не бажають зупинятися на досягнутому. На програмах в DAN.IT вчаться колишні юристи, лікарі, стилісти і бізнесмени, блогери і креатори, банківські службовці та телеведучі. Охоплення умінь наших студентів вражає, але в DAN ІТ вони стають програмістами, розробниками, веб-дизайнерами і діджитал-маркетологами, щоб підкорювати нові вершини. І цим надихають нас на досягнення.

Вже зараз навчальний центр є членом IT Ukraine Association, офіційним партнером Міжнародного Банку Азербайджану з надання послуг по соціальній ІТ-освіті на ринок Азербайджану, золотим партнером Ukrainian Israeli Innovation Summit. Ми випустили понад 1800 студентів, а відсоток працевлаштування випускників досягає 73%.

У січні 2021 року ми відкрили ще один офіс DAN.IT на правому березі Києва. Тепер мешканцям від Оболоні до Голосієво, від Печерська до Святошино, від центру міста до його передмістя отримати спеціальність в it-сфері стане легше, поєднуючи навчання з роботою, особистим життям та дозвіллям.
Нова локація знаходиться за адресою вул. Володимирска, 77А, БЦ «Solo Plus», 2-й поверх.

Вступ до IT Ukraine Association

У грудні 2019 року DAN.IT education став єдиним освітнім партнером і членом Української IT Асоціації. Разом з Асоціацією ми плануємо розвивати інформаційні технології країни і вже почали роботу над такими проектами як ClickToSchool.

Наглядова рада

Запрошені спеціалісти із провідних ІТ-компаній, які вносять корективи в програму навчання відповідно до потреб ринку України, а також це потенційні роботодавці для наших випускників.

Команда

Еран Лассер

Co-founder

Едді Прілепські

Co-founder

Ксенія Столбова

СEО

Даніель Андерсон

Program developer

Ольга Пантелеєва

CMO

Андрій Козюля

СТО

Роман Сітніченко

Head of sales

Локація

1300 кв.м площа
8 оснащених класів
Зона для нетворкінгу
Надихаючий краєвид з вікна
location-image

Магазини

На території є продуктовий супермаркет, магазини взуття, одягу та аксесуарів, дитячих товарів та електроніки

location-image

Паркінг

Для наших студентів доступно безкоштовне паркування на підземному паркінгу

location-image

Ресторани

Великий вибір ресторанів з різними концепціями - на будь-який смак

location-image

Спортзал

Сучасний спортивний комплекс для усієї сім'ї: тренажерна зала, басейн, бійцівський клуб

Давай знайомитися ближче!

Хочеш познайомитись з нашою компанією, чи, можливо, стати частиною команди?

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти