Курс

Full Stack

Записатися
clock icon
Старт групи

25 Березня

person icon
Графік

пн, чт: 19:00 - 22:00 сб: 10:00 - 16:30

star icon
Тривалість

435 годин

dollar icon
Група

25 чоловік

Опис курсу

Ви новачок? Або вже вчили якусь мову програмування? В обох випадках курс Full Stack оптимально підійде для успішного старту в IT сфері. Ви будете займатися як окремо, так і в парах і групах. На заняттях немає сухої теорії – весь матеріал подається цікаво, зрозуміло та чітко, після чого робиться акцент на практиці та на прикладах реальних проектів.

Програма включає модуль «Алгоритми», який викладають тільки у профільних вузах, а також передбачає роботу над адаптивними сайтами, додатками по типу Tinder та Instagram, landing page із використанням цікавих методів – наприклад, міні-ігор. У результаті ви будете знати такі мови та фреймворки, як JavaScript, Java EE, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux, Spring, Hibernate. За допомогою представників із індустрії ми підготуємо вас до практики проходження інтерв’ю англійською, а розроблені проекти ви зможете додати до свого портфоліо.

Гарантія працевлаштування:

If you fullfill training targets I promise you will get a job offer! If you’ll don’t get it I will refund you money that you paid for course.
Eran Lasser, co-founder DAN.IT education

 

Умови гарантії :

 

Всі студенти курсу Full Stack отримають гарантію працевлаштування від нашого ко-фаундера Ерана Лассера.

Якщо ви:

  • відвідали більше 85% офлайн занять з викладачем
  • виконували домашні завдання та  набрали 80+ балів (із 100)
  • виконали та захистили перед Наглядовою радою фінальний проект

гарантуємо, що ви отримаєте оффер на працевлаштування за фахом підготовки, або ми повернемо вам кошти за навчання.

Більш детально щодо умов гарантії  ви можете проконсультуватися з менеджером нашого навчального центру.

Для кого

бажаючим вчитися писати код за реальними кейсами та з практичними прикладами

бажаючим розвивати навички командної роботи та самопрезентації

усім, хто хоче стати програмістом "з нуля" або вдосконалити свої знання

Викладачі курсу

Олексій Рихальський

Full Stack developer

Денис Прокопюк

Lead Software Engineer at Innovecs

Що будете вміти

Знати популярні мови програмування та вміти з ними працювати

Знати FrontEnd та BackEnd, фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux та інші

Знати алгоритми та вміти аналізувати швидкодію програми

Розробляти веб-інтерфейси та додатки, керувати наборами та базами даних, тестувати та масштабувати програми

Організовувати систему безпеки сайту чи додатка

Володіти навичками soft-skills, бути готовим до співбесіди англійською, вміти презентувати себе та свій продукт іноземною мовою

Програма

Підготовка до початку курсу

Наші студенти починають навчання фактично одразу після того, як успішно проходять обидва тестування та зараховуються на програму. Кожен при цьому отримує список книг зі Java та перше теоретичне завдання, щоб на першому ж занятті одразу перейти до практики та почати знайомство з методом flipped classroom на конкретному прикладі.

Клієнтські технології JavaScript / FrontEnd

Після цього модуля студенти зможуть створювати веб-інтерфейси будь-якого рівня складності, використовуючи JavaScript, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux.

Сюди входить створення повністю адаптивного сайту або розширення за допомогою HTML, CSS, шаблонів, а також розробка веб-додатків з використанням принципу Single page application (весь сайт на одній сторінці).

Серверні технології Java EE / BackEnd

Всі найбільш популярні технології, наприклад, Java EE, ми будемо вивчати та застосовувати при написанні повноцінних серверних систем. Також будемо вивчати фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, бази даних SQL, NoSql, веб-сервера і хмарні технології.

У цей же модуль входять основи об’єктно-орієнтованого програмування. Розглянемо концепти та ідеї, що лежать в основі відомих технологій. Освоїмо принципи ООП/SOLID, шаблони проектування, TDD. Розберемо основи і принцип роботи сучасних фреймворків для кращого розуміння існуючих стандартів в індустрії.

Студентів чекає парне програмування, орієнтація на проекти, вивчення стилістики коду (чистий код, код Google), аутентифікація та авторизація, cookies, створення онлайн-магазинів, розбір і написання програм Tinder, Instagram. Модуль побудований з урахуванням останніх стандартів в IT індустрії.

Алгоритми та структура даних

Алгоритми – дуже важливий модуль, з яким мають справу студенти технічних вишів. Це основа комп’ютерних наук, без якої неможливо успішно програмувати. Отримані знання будуть слугувати сильною технічною базою у подальшому освоєнні будь-яких технологій. Даний модуль вивчається паралельно з серверними технологіями Java.

У процесі даного модуля студенти засвоять основні алгоритми та структури таданих, звичайні та типізовані масиви, строкові змінні, зв’язані списки, стеки, черги та багато іншого. Також студенти познайомляться з хешем, графами, DFS і BFS, динамічним програмуванням, деревами, алгоритмами кешування і т.д.

Після закінчення даного модуля студенти будуть мати чітке уявлення складності алгоритму, будуть в змозі аналізувати швидкодію програми. Всього їм треба буде розв’язати не менше 60 кейсів, користуючись практичним підходом.

Воркшопи

Починаючи з основ програмування і до фінального проекту, студенти зможуть брати участь у майстер-класах, воркшопах і вебінарах від ізраїльських та українських фахівців.

Soft skills, технічна англійська та підготовка до співбесіди

Паралельно з третім модулем студенти почнуть займатися розвитком своїх внутрішніх якостей та готуватися до самопрезентації.

Ми будемо проводити повноцінні співбесіди, створюючи умови, максимально наближені до реальних.

Разом з професійними рекрутерами та інженерами з індустрії ми будемо працювати над резюме кожного студента, вміннями презентувати себе та свою роботу, вести комунікації; будемо повністю супроводжувати в процесі проходження співбесід.

Фінальний проект

Команди студентів будуть працювати над комплексним фінальним проектом під щотижневим наглядом scrum-майстра. Після 6 тижнів згуртованої роботи, від планування до підготовки демо-версій, студенти будуть презентувати проект перед членами Наглядової ради.

Компанії які чекають наших студентів

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Full Stack - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти