Київ Курс

Full Stack for Teens

Курс програмування для підлітків 12-14 років
Записуйтесь на консультацію

Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

clock icon
Старт групи

09 Вересня

person icon
Графік

чт: 16:30-18:30 нд: 14:00-16:00

Опис курсу

star icon
Тривалість

5 місяців

dollar icon
Група

15 чоловік

Курс програмування для підлітків передбачений для дітей 12-14 років, які хочуть займатися програмуванням, версткою сайтів і отримувати додатковий заробіток вже в юному віці. Після проходження програми ваша дитина зможе повноцінно займатися роботою над проектами, спілкуватися з замовниками та працювати на фрілансі. Також вони отримають можливість перейти до більш складного навчання в дорослих групах по напрямку FrontEnd розробників, вже маючи за плечима міцну основу для швидкого освоєння дорослої програми і подальшого успішного розвитку в якості молодого спеціаліста.


Програма курсу поділена на п’ять модулів, протягом кожного з яких дитина отримує повний стек знань по темі. В курсі full stack для підлітків ми адаптовуємо матеріал виходячи з віку, рівня сприйняття. Щоб навчання відбувалося максимально ефективно, викладач закріплює теорію практичними завданнями. Дитина завжди може отримати роз’яснення і відповідь на питання, з яких у нього виникли труднощі. За цими процесами стежить викладач, і в разі пропуску заняття або виникнення питань є можливість записатися на консультацію і розібрати всі хвилюючі питання по темі.

Перший модуль підготовчий, від цього і важливий. Він дає студентам можливість отримати основні навички та знання, якими повинен володіти фронтенд розробник. Серед таких умінь слід зазначити основні: HTML-теги і атрибути, поля і відступи, порядок верстки та його тестування тощо. Винятковою особливістю курсу full stack для підлітків в DAN.IT Education є те, що практична частина навчання займає не менше 85%, і лише 15% – теоретична.

На другому модулі дитина навчиться розробляти веб-сайти з нуля, для чого знадобляться знання основ інтерактивного дизайну. Викладач на практиці навчить молодих студентів базовим  знанням UI/UX, познайомить з одним з найкращих інструментів для створення прототипів і дизайнів сайтів Figma. Після завершення перших двох модулів кожен студент розробить власний степ-проект, який буде складатися з роботи по дизайну і по написанню коду для нього.

 

Третій і четвертий модулі присвячені просунутому HTML/CSS, а також основам програмування на мові JavaScript. Саме протягом цієї частини навчання у дітей буде найбільше практичних завдань пов’язаних з іграми, завдяки яким у них вийде поповнити власні портфоліо якісними напрацюваннями.

За підсумком курсу кожен студент створить повноцінний працюючий проект, який потрібно захистити. Він отримає безцінний досвід з формування власного бачення проекту і відстоювання думки. Надалі дитина зможе просувати свої оригінальні ідеї в сфері IT, а до їхньої думки почнуть прислухатися дорослі програмісти.

Для кого

Підлітків 12-14 років, які бажають займатися розробкою та працювати над проектами на фрілансі

Підлітків, які цікавляться програмуванням та хотіли б спробувати на собі дану професію

Бажаючих у майбутньому продовжити навчання за напрямком FrontEnd або Full Stack Developer

Викладачі курсу

Андрій Яковенко

Викладач курсу

Що будете вміти

Отримають ґрунтовні знання з верстки та JavaScript, що дасть їм перевагу у майбутньому при вивченні React

Вивчать практично всі необхідні фронтенд-девелоперу інструменти для роботи

Навчаться тайм-менеджменту та роботі у команді за системами Scrum/Agile

Напрацюють для портфоліо понад 10 готових проектів та зможуть скласти конкуренцію на ринку фрілансу

Програма

Модуль 1. HTML&CSS Basics

Даний модуль є підготовчим і дає студентам змогу отримати основні навички і знання, якими має володіти фронтенд розробник, а саме: 

 • Основні HTML теги та атрибути
 • Основи CSS, блочна модель
 • Селектори CSS
 • Оформлення елементів
 • Поля і відступи
 • Порядок верстки блоку
 • Тестування результатів верстки
 • Управління розміром і положення блоків на сторінці 
 • Технологія Flexbox
 • Базова анімація 
 • Основні інструменти розробника 
 • Робота з GitLab, базові команди, створення свого репозиторія

Важливо, що практика на уроці буде займати до 85% часу. 

По закінченню 1 модуля у студентів буде виконано 7 проектів. 

Модуль 2: UI/UX design Basics

Ваша дитина навчиться розробляти веб-сайти з нуля, та для цього необхідно знати основи інтерактивного дизайну. В блок дизайну буде входити:

 • Базове знання Figma
 • Базове знання UI/UX
 • Основи сайтобудування 

Після завершення 1 та 2 модулів студенти розроблюють власний степ-проект, для якого вони виконають дизайн, що буде переведений в код. 

Модуль 3. Advanced HTML/CSS

Даний модуль є передовим з точки зору роботи на фрілансі. У цьому модулі розглядається просунутий HTML/CSS, а також основи програмування на JavaScript. 

На модулі Advanced HTML/CSS буде розглянуто:

 • Технологія Bootstrap 4 
 • Технологія Gulp
 • Просунута структура проекту
 • Адаптивна верстка
 • Гумова верстка 
 • Препроцессори, а саме: Sass

Модуль 4. Basic JavaScript

При вивченні JavaScript діти ознайомляться із синтаксисом мови, навчатися працювати з консоллю розробника, налагоджувати (debug) і перевіряти код на предмет помилок. Також діти ознайомляться з порядком обробки подій (event loop), взаємодією з DOM браузера, функціями зворотного виклику (callback). Вивчення JavaScript базується на сучасному стандарті ECMAScript 6 (2015).

Теми, які будуть розглянуті на модулі:

 • базові і об’єктні типи даних
 • перетворення типів
 • змінні і правила їх іменування
 • умови, оператори, масиви, цикли, функції, робота з датами і часом
 • введення в браузерні події
 • робота з таймерами, localStorage
 • області видимості
 • контекст виклику
 • обробка помилок
 • ООП в JavaScript – функції-конструктори, прототипи, класи

Цей модуль також буде насичено практичною роботою На кожному уроці студенти виконуватимуть проекти у вигляді ігор, які вони зможуть допрацювати протягом модулю, щоб докласти наробки до портфоліо. 

Модуль 5. Soft Skills

Діти відчують себе справжніми розробниками, з ними буде працювати ментор, який у форматі гри обговорить основні принципи роботи в команді для особистісного розвитку дитини. Студенти курсу навчаться об’єднуватися в команду, рівномірно розділяти завдання проекту та ефективно використовувати найкращі навички кожного члена команди, виконуючи ігрові завдання. Це дозволить їм створювати прогресивні та захоплюючі проекти.

 

Тайм-менеджмент – одна з найважливіших навичок для розробника саме тому, що завжди існує нескінченна кількість завдань, термін виконання яких минув “ще учора” . Наш курс навчить вашу дитину основам керування вільним часом. Цей неймовірно важливий навик допоможе вашій дитині не тільки в ефективному розвитку у якості спеціаліста, але і в реальному житті.

Також курс навчить вашу дитину, як правильно презентувати будь-які проекти (незалежно від складності розробки). Вона відчує себе впевнено та відкрито під час захисту проекту перед замовником, і ми вважаємо, що це одна з найважливіших навичок успішного розробника.

Модуль 6. Final Project

Фінальний проект – квінтесенція усіх знань, які ваша дитина здобуде на курсах. Фактично, це апгрейд першого степ-проекту студентів, до якого буде допрацьовано новий функціонал з урахуванням нових знань блоків HTML/CSS, JavaScript. Проект буде проходити у форматі групової роботи, тому діти зможуть попрактикувати свої командні навички спілкування а обговорення.

Запис на консультацію

Якщо у вас залишилися питання по курсу або програмі навчання, запишіться на індивідуальну консультацію зі мною.

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

Для дітей якого віку призначений курс?

Які критерії відбору студентів? Чи потрібна база?

Які перспективи у мого сина/дочки після закінчення курсу?

Чи можливо пройти курс дистанційно?

Чи потрібен комп'ютер для навчання?

Викладачі задають учням роботу додому?

Якщо залишилися питання, хто може мене проконсультувати?

Контакти