fbpx
Київ

Школа веб-розробки

для дітей 12-15 років

Записуйтеся на консультацію та дізнайтесь чи підходить вашій дитині даний напрямок

 • Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

  clock icon

  Старт групи

  04 Червня

  person icon

  Графік

  сб: 10:00-14:30

 • Правый берег (вул. Львівська, 22)

  clock icon

  Старт групи

  08 Червня

  person icon

  Графік

  ср: 16:30-18:30 сб: 11:00-13:00

Опис курсу

star icon
Тривалість

9 місяців

dollar icon
Група

15 чоловік

Школа веб-розробки (курс програмування для підлітків) передбачений для дітей 12-14 років, які хочуть займатися програмуванням, версткою сайтів і отримувати додатковий заробіток вже в юному віці. Після проходження програми ваша дитина зможе повноцінно займатися роботою над проектами, спілкуватися з замовниками та працювати на фрілансі. Також вони отримають можливість перейти до більш складного навчання в дорослих групах по напрямку FrontEnd розробників, вже маючи за плечима міцну основу для швидкого освоєння дорослої програми і подальшого успішного розвитку в якості молодого спеціаліста.


Програма навчання поділена на п’ять модулів, протягом кожного з яких дитина отримує повний стек знань по темі. В школі веб-розробки для підлітків ми адаптовуємо матеріал виходячи з віку, рівня сприйняття. Щоб навчання відбувалося максимально ефективно, викладач закріплює теорію практичними завданнями. Дитина завжди може отримати роз’яснення і відповідь на питання, з яких у нього виникли труднощі. За цими процесами стежить викладач, і в разі пропуску заняття або виникнення питань є можливість записатися на консультацію і розібрати всі хвилюючі питання по темі.

Перший модуль підготовчий, від цього і важливий. Він дає студентам можливість отримати основні навички та знання, якими повинен володіти фронтенд розробник. Серед таких умінь слід зазначити основні: HTML-теги і атрибути, поля і відступи, порядок верстки та його тестування тощо. Винятковою особливістю курсу full stack для підлітків в DAN.IT Education є те, що практична частина навчання займає не менше 85%, і лише 15% – теоретична.

На другому модулі дитина навчиться розробляти веб-сайти з нуля, для чого знадобляться знання основ інтерактивного дизайну. Викладач на практиці навчить молодих студентів базовим  знанням UI/UX, познайомить з одним з найкращих інструментів для створення прототипів і дизайнів сайтів Figma. Після завершення перших двох модулів кожен студент розробить власний степ-проект, який буде складатися з роботи по дизайну і по написанню коду для нього.

Третій і четвертий модулі присвячені просунутому HTML/CSS, а також основам програмування на мові JavaScript. Саме протягом цієї частини навчання у дітей буде найбільше практичних завдань пов’язаних з іграми, завдяки яким у них вийде поповнити власні портфоліо якісними напрацюваннями.

За підсумком курсу кожен студент створить повноцінний працюючий проект, який потрібно захистити. Він отримає безцінний досвід з формування власного бачення проекту і відстоювання думки. Надалі дитина зможе просувати свої оригінальні ідеї в сфері IT, а до їхньої думки почнуть прислухатися дорослі програмісти.

Для кого

Підлітків 12-14 років, які бажають займатися розробкою та працювати над проектами на фрілансі

Підлітків, які цікавляться програмуванням та хотіли б спробувати на собі дану професію

Бажаючих у майбутньому продовжити навчання за напрямком FrontEnd або Full Stack Developer

Викладачі курсу

Андрій Яковенко

Викладач курсу

Що будете вміти

Отримають ґрунтовні знання з верстки та JavaScript, що дасть їм перевагу у майбутньому при вивченні React

Вивчать практично всі необхідні фронтенд-девелоперу інструменти для роботи

Навчаться тайм-менеджменту та роботі у команді за системами Scrum/Agile

Напрацюють для портфоліо понад 10 готових проектів та зможуть скласти конкуренцію на ринку фрілансу

Програма

Модуль 1. HTML&CSS Basics

Даний модуль є підготовчим і дає студентам змогу отримати основні навички і знання, якими має володіти фронтенд розробник, а саме: 

 • Основні HTML теги та атрибути
 • Основи CSS, блочна модель
 • Селектори CSS
 • Оформлення елементів
 • Поля і відступи
 • Порядок верстки блоку
 • Тестування результатів верстки
 • Управління розміром і положення блоків на сторінці 
 • Технологія Flexbox
 • Базова анімація 
 • Основні інструменти розробника 
 • Робота з GitLab, базові команди, створення свого репозиторія

Важливо, що практика на уроці буде займати до 85% часу. 

По закінченню 1 модуля у студентів буде виконано 7 проектів. 

Модуль 2: UI/UX design Basics

Ваша дитина навчиться розробляти веб-сайти з нуля, та для цього необхідно знати основи інтерактивного дизайну. В блок дизайну буде входити:

 • Базове знання Figma
 • Базове знання UI/UX
 • Основи сайтобудування 

Після завершення 1 та 2 модулів студенти розроблюють власний степ-проект, для якого вони виконають дизайн, що буде переведений в код. 

Модуль 3. Advanced HTML/CSS

Даний модуль є передовим з точки зору роботи на фрілансі. У цьому модулі розглядається просунутий HTML/CSS, а також основи програмування на JavaScript. 

На модулі Advanced HTML/CSS буде розглянуто:

 • Технологія Bootstrap 4 
 • Технологія Gulp
 • Просунута структура проекту
 • Адаптивна верстка
 • Гумова верстка 
 • Препроцессори, а саме: Sass

Модуль 4. Basic JavaScript

При вивченні JavaScript діти ознайомляться із синтаксисом мови, навчатися працювати з консоллю розробника, налагоджувати (debug) і перевіряти код на предмет помилок. Також діти ознайомляться з порядком обробки подій (event loop), взаємодією з DOM браузера, функціями зворотного виклику (callback). Вивчення JavaScript базується на сучасному стандарті ECMAScript 6 (2015).

Теми, які будуть розглянуті на модулі:

 • базові і об’єктні типи даних
 • перетворення типів
 • змінні і правила їх іменування
 • умови, оператори, масиви, цикли, функції, робота з датами і часом
 • введення в браузерні події
 • робота з таймерами, localStorage
 • області видимості
 • контекст виклику
 • обробка помилок
 • ООП в JavaScript – функції-конструктори, прототипи, класи

Цей модуль також буде насичено практичною роботою На кожному уроці студенти виконуватимуть проекти у вигляді ігор, які вони зможуть допрацювати протягом модулю, щоб докласти наробки до портфоліо. 

Модуль 5. Soft Skills

Діти відчують себе справжніми розробниками, з ними буде працювати ментор, який у форматі гри обговорить основні принципи роботи в команді для особистісного розвитку дитини. Студенти курсу навчаться об’єднуватися в команду, рівномірно розділяти завдання проекту та ефективно використовувати найкращі навички кожного члена команди, виконуючи ігрові завдання. Це дозволить їм створювати прогресивні та захоплюючі проекти.

 

Тайм-менеджмент – одна з найважливіших навичок для розробника саме тому, що завжди існує нескінченна кількість завдань, термін виконання яких минув “ще учора” . Наш курс навчить вашу дитину основам керування вільним часом. Цей неймовірно важливий навик допоможе вашій дитині не тільки в ефективному розвитку у якості спеціаліста, але і в реальному житті.

Також курс навчить вашу дитину, як правильно презентувати будь-які проекти (незалежно від складності розробки). Вона відчує себе впевнено та відкрито під час захисту проекту перед замовником, і ми вважаємо, що це одна з найважливіших навичок успішного розробника.

Модуль 6. Final Project

Фінальний проект – квінтесенція усіх знань, які ваша дитина здобуде на курсах. Фактично, це апгрейд першого степ-проекту студентів, до якого буде допрацьовано новий функціонал з урахуванням нових знань блоків HTML/CSS, JavaScript. Проект буде проходити у форматі групової роботи, тому діти зможуть попрактикувати свої командні навички спілкування а обговорення.

Запис на консультацію

Якщо у вас залишилися питання по школі веб-розробки або програмі навчання, запишіться на індивідуальну консультацію зі мною.

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

Для дітей якого віку призначений курс?

Курс розрахований на дітей 12-14 років. Якщо ваша дитина молодша, але раніше проходила наші курси або подобні, ми можемо провести окрему співбесіду з викладачем. За її результатами буде вирішено, приймуть дитину в групу чи ні.

Які критерії відбору студентів? Чи потрібна база?

База потрібна, адже без неї у студента буде низька успішність. Курс як найкраще підійде підліткам, які пройшли Основи програмування для дітей в нашому навчальному центрі. Також допускаються до навчання діти, які закінчили будь-які інші курси з програмування.

Які перспективи у мого сина/дочки після закінчення курсу?

Якщо вашій дитині до душі займатися програмуванням, є можливість продовжити навчання на курсі FrontEnd або Full Stack Developer. Таким чином підліток стане профільним програмістом.

Чи можливо пройти курс дистанційно?

До кожного заняття додається онлайн трансляція. Студенти завжди можуть підключитися до уроку віддалено, або пройти його з відеозапису в будь-який інший час.
При необхідності додатково роз’яснити матеріал, студент може записатися на менторські години. Ментор допоможе розібрати питання й закріпити матеріал.

Чи потрібен комп'ютер для навчання?

У нашому навчальному центрі заняття проходять в комп’ютеризованому класі. Кожен студент має змогу отримати особистий ноутбук для навчання. Але якщо ви займаєтеся вдома, необхідно мати ноутбук або комп’ютер.

Викладачі задають учням роботу додому?

Всі заняття практичні. Студенти виконують завдання в класі, тому домашня робота не дається. У разі якщо зацікавила конкретна тема, викладач може дати додатковий матеріал для опрацювання вдома.

Якщо залишилися питання, хто може мене проконсультувати?

Наш менеджер дасть вам відповіді на всі запитання. Потрібно лише залишити заявку на сайті, або зателефонувати за номером (044) 290 22 44

Контакти