fbpx
Київ Курс

Full Stack

JavaScript, Java EE, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux, Spring, Hibernate
Записуйся на консультацію та тестування

 • Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

  clock icon

  Старт групи

  25 Травня

  person icon

  Графік

  пн, ср: 18:00-21:00 сб: 10:00-13:00

Опис курсу

star icon
Тривалість

450 годин/ 12 місяців

Тільки починаєте шлях в full stack напрямку? Курси Full Stack розробки підійдуть як для новачків у програмуванні, так і для тих, хто вже має досвід роботи з JavaScript і Java. В обох випадках курс підійде для розвитку в IT сфері універсальним фахівцям з повноцінним стеком знань для роботи в різних продуктових, аутсорсингових компаніях і на фріланс-ринку в Україні та за кордоном.
Програма передбачає заняття з фронтенд і бекенд частини. На заняттях немає сухої теорії – матеріал подається зрозуміло і чітко, у кожного студента попереду – практика і приклади, на основі кейсів яких він створить проекти, захистить продукт перед представниками ІТ-компаній і детально вивчить універсальний процес фулстек-розробки.

Програма включає модуль «Алгоритми», який викладають тільки в профільних вузах України і Києва, а також передбачає, що студенти розроблять адаптивний сайт, додаток за типом Tinder і Instagram, лендінг з використанням інтерактивних методів – наприклад, міні-ігор. В результаті випускник буде знати такі мови і фреймворки, як JavaScript, Java EE, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux, Spring, Hibernate. Популярна мова JavaScript для початківців викладається у зрозумілій формі на практичних прикладах і задачах, але студентам слід бути готовими до насиченого курсу. Програма розрахована на 12 місяців продуктивної роботи над степ-проектами і фінальним проектом.
Для тих, хто хотів би вивчити бекенд-частину і зосередитися на вивченні Java з нуля, – після вивчення фронтенд-складової, ми перейдемо до Java для початківців і його елементів – фреймворків Spring, Hibernate та ін.

Посилена підготовка проводиться за допомогою наших HR-фахівців, які допомагають готуватися до практики проходження інтерв’ю англійською, щоб підвищити шанси на отримання роботи за фахом. Також студент після пройдених модулів і курсів по JavaScript і Java додасть всі створені ним проекти в портфоліо і попрацює над складанням резюме, яке приверне увагу роботодавця і джоб-хантера.

Програма курсів Full Stack будується на системному підході: адаптацією курсу під вимоги ринку займається Наглядова Рада, що складається з представників IT-компаній України і Європи. Під його керівництвом курс залишається актуальним і затребуваним серед початківців-розробників.

Гарантія працевлаштування:

If you manage to accomplish all of the course assignments – I guarantee you that you will recieve a job offer. Otherwise you will get a refund.
Eran Lasser, co-founder of DAN.IT education

 

Умови гарантії:

Курси Full Stack дають студентам гарантію працевлаштування від нашого ко-фаундера Ерана Лассера.

Розробник отримує гарантію, якщо:

 • відвідав 85% офлайн занять з викладачем та більше
 • виконав домашні завдання та набрав 80+ балів (зі 100)
 • виконав та захистив перед Наглядовою радою фінальний проект.

Якщо кожна умова виконана, гарантуємо, що ви отримаєте оффер від компанії за спеціальністю підготовки, або ми повернемо вам гроші за навчання.  

Більш детально щодо умов гарантії  ви можете проконсультуватися з менеджером нашого навчального центру.

Для кого

тим, хто бажає вчитися писати код за наочними кейсами, створювати сайти та web-додатки

бажаючим розвивати навички командної роботи та самопрезентації

усім, хто хоче отримати горде звання «програміст», але починає з нуля, або просунутим девелоперам

Викладачі курсу

Олексій Рихальський

Lead solution architect

Сергій Лісничий

Senior Software Engineer in OneDome

Денис Прокопюк

Lead Software Engineer in Innovecs

Що будете вміти

Знати популярні мови програмування та вміти з ними працювати

Знати FrontEnd та BackEnd, фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux та інші

Знати алгоритми та вміти аналізувати швидкодію програми

Розробляти веб-інтерфейси та додатки, керувати наборами та базами даних, тестувати та масштабувати програми

Організовувати систему безпеки сайту чи додатка

Володіти навичками soft-skills, бути готовим до співбесіди англійською, вміти презентувати себе та свій продукт іноземною мовою

Програма

Підготовка до початку курсу

Наші студенти починають навчання фактично одразу після того, як успішно проходять обидва тестування та зараховуються на програму. Кожен при цьому отримує список книг зі Java та перше теоретичне завдання, щоб на першому ж занятті одразу перейти до практики та почати знайомство з методом flipped classroom на конкретному прикладі.

Клієнтські технології JavaScript / FrontEnd

Після цього модуля студенти зможуть створювати веб-інтерфейси будь-якого рівня складності, використовуючи JavaScript, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux.

Сюди входить створення повністю адаптивного сайту або розширення за допомогою HTML, CSS, шаблонів, а також розробка веб-додатків з використанням принципу Single page application (весь сайт на одній сторінці).

Серверні технології Java EE / BackEnd

Всі найбільш популярні технології, наприклад, Java EE, ми будемо вивчати та застосовувати при написанні повноцінних серверних систем. Також будемо вивчати фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, бази даних SQL, NoSql, веб-сервера і хмарні технології.

У цей же модуль входять основи об’єктно-орієнтованого програмування. Розглянемо концепти та ідеї, що лежать в основі відомих технологій. Освоїмо принципи ООП/SOLID, шаблони проектування, TDD. Розберемо основи і принцип роботи сучасних фреймворків для кращого розуміння існуючих стандартів в індустрії.

Студентів чекає парне програмування, орієнтація на проекти, вивчення стилістики коду (чистий код, код Google), аутентифікація та авторизація, cookies, створення онлайн-магазинів, розбір і написання програм Tinder, Instagram. Модуль побудований з урахуванням останніх стандартів в IT індустрії.

Алгоритми та структура даних

Алгоритми – дуже важливий модуль, з яким мають справу студенти технічних вишів. Це основа комп’ютерних наук, без якої неможливо успішно програмувати. Отримані знання будуть слугувати сильною технічною базою у подальшому освоєнні будь-яких технологій. Даний модуль вивчається паралельно з серверними технологіями Java.

У процесі даного модуля студенти засвоять основні алгоритми та структури таданих, звичайні та типізовані масиви, строкові змінні, зв’язані списки, стеки, черги та багато іншого. Також студенти познайомляться з хешем, графами, DFS і BFS, динамічним програмуванням, деревами, алгоритмами кешування і т.д.

Після закінчення даного модуля студенти будуть мати чітке уявлення складності алгоритму, будуть в змозі аналізувати швидкодію програми. Всього їм треба буде розв’язати не менше 60 кейсів, користуючись практичним підходом.

Воркшопи

Починаючи з основ програмування і до фінального проекту, студенти зможуть брати участь у майстер-класах, воркшопах і вебінарах від ізраїльських та українських фахівців.

Soft skills, технічна англійська та підготовка до співбесіди

Паралельно з третім модулем студенти почнуть займатися розвитком своїх внутрішніх якостей та готуватися до самопрезентації.

Ми будемо проводити повноцінні співбесіди, створюючи умови, максимально наближені до реальних.

Разом з професійними рекрутерами та інженерами з індустрії ми будемо працювати над резюме кожного студента, вміннями презентувати себе та свою роботу, вести комунікації; будемо повністю супроводжувати в процесі проходження співбесід.

Фінальний проект

Команди студентів будуть працювати над комплексним фінальним проектом під щотижневим наглядом scrum-майстра. Після 6 тижнів згуртованої роботи, від планування до підготовки демо-версій, студенти будуть презентувати проект перед членами Наглядової ради.

Проекти студентів

Компанії які чекають наших студентів

Відгуки студентів

Марія Білоус

студентка групи FullStack7

Високою оцінкою навчання в DAN. IT для мене є прогрес на шляху до мого працевлаштування – це реальний показник якісно складених програм і підтримки в процесі навчання. Навчання в коледжі дало мені впевнені базові знання достатні для здобуття професії в індустрії (навчаюсь на курсі Full stack). Необхідно пам’ятати при цьому що для успіху необхідна особиста наполегливість і кропітка праця – тут ніякий коледж ні за кого це не зробить. А підтримку всіх інших аспектів DAN. IT забезпечить. Особливо відзначу індивідуальний підхід і гнучкість, відмінну організацію навчального процесу, позитивну атмосферу у коледжі. (орфографія та пунктуація автора збережені).

Юлія Шпак

студентка групи FS11

Долго выбирала курсы для обучения. Остановилась на курсе Full Stack в DAN. IT и очень довольна. Здесь с первой встречи вас поддерживают, следят вместе с вами за успехами и прогрессом. Подобраны отличные преподаватели, а также сам курс структурирован и последователен. Администрация учитывает пожелания. Замечательное место с прекрасным видом на Киев.(казалось бы, что это не важно, но от себя скажу насколько приятно находится в хорошей обстановке) Здесь созданы все условия для обучения и развития. (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Надія Шашкова

студентка курса Full Stack

Долго выбирала курсы для обучения. Остановилась на курсе Full Stack в DAN. IT и очень довольна. Здесь с первой встречи вас поддерживают, следят вместе с вами за успехами и прогрессом. Подобраны отличные преподаватели, а также сам курс структурирован и последователен. Администрация учитывает пожелания. Замечательное место с прекрасным видом на Киев. Здесь созданы все условия для обучения и развития. (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Full Stack - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

Чи є вступні вимоги для студентів?

Курси Full Stack розробки підійдуть як для новачків у програмуванні, так і для тих, хто вже має досвід роботи з JavaScript і Java. Якщо студенти вивчають програмування з нуля, дуже важливо відразу мати уявлення про те, з чим будеш працювати далі. Для цього ми проводимо вступне тестування знань і навичок, за результатами якого вирішуємо, зарахувати студента на курс чи ні.

Чи залежить успішність на курсі від ноутбука і його технічних характеристик?

Залежить. Він повинен підтримувати стабільний Wi-Fi і бути здатним виконувати завдання в редакторі коду. Якщо у вас немає ноутбука, ми можемо надати вам один з ноутбуків навчального центру для роботи на уроці.

Що я отримую на виході після закінчення курсу?

Крім повної бази знань і навичок програмування, ви отримуєте сертифікат. Він свідчить про успішне закінчення курсу. Цей документ, який стане важливим фактором при працевлаштуванні, високо котирується серед IT компаній. Разом з теоретичною базою ви отримуєте практичну – готові кейси з реальних проектів. Вони стануть вагомим чинником працевлаштування. Також вас навчимо бути оратором, презентером, на практиці готуватися до проходження складних робочих інтерв’ю.

Чи допомагаєте ви з працевлаштуванням? Як ефективно?

Так, допомагаємо. На даний момент, наш освітній центр вийшов на показник працевлаштування в 73% від загальної кількості студентів.

В які етапи проходить працевлаштування? Що для цього необхідно?

Ближче до кінця курсу у вас є можливість співпрацювати з професійним HR-ом. Вона допоможе відкоригувати резюме і підготуватися до співбесіди. З її допомогою ви підберете IT компанії з відкритими вакансіями.

Якщо я пропустив заняття, як я можу надолужити матеріал?

У вас є можливість переглядати всі заняття в онлайн-форматі. Після закінчення кожного уроку ви отримуєте відеозапис і додаткові матеріали. Це дає можливість, у разі пропуску занять, опрацювати упущені теми. Ви завжди можете звернутися до вашого ментора та задати всі питання, що накопичилися по темі.

Чи можу оплатити вартість навчання частинами?

Так. Ви можете розбити вартість навчання до 4 платежів без зайвих переплат. Або оформити розстрочку/кредит в будь-якому зручному банку. Важливо, що при повній оплаті навчання ви отримуєте гарантовану знижку.

Контакти