Київ Курс

Full Stack

Java + Java Script
Купуй вигідно зараз - навчайся після карантину.
Знижка на курс до 30%

Записатися
clock icon
Старт групи

11 Травня

person icon
Графік

пн, ср: 19:00 - 22:15 сб: 10:00 - 17:00

star icon
Тривалість

500 годин/ 10 місяців

dollar icon
Група

25 чоловік

Опис курсу

Тільки починаєте шлях у full stack напрямку? Або вже вчите мови програмування, називаєте себе просунутим девелопером, и маєте досвід роботи? У обох випадках курс підійде для розвитку у ІТ сфері. Будете займатися як окремо, так і в парах і групах. На заняттях немає сухої теорії — матеріал подається зрозуміло та чітко, в кожного студента попереду – практика та приклад компаній, на основі кейсів яких він створить проекти, захистить продукт перед представниками ІТ-компаній та детально вивчить універсальний процес фулстек-розробки.

Програма включає модуль «Алгоритми», який викладають лише у профільних вишах України та Києва, а також передбачає, що студенти розроблять адаптивний сайт, додаток за типом Tinder и Instagram, лендінг з використанням інтерактивних методів — наприклад, міні-ігор. У результаті випускник буде знати такі мови та фреймворки, як JavaScript, Java EE, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux, Spring, Hibernate. За допомогою представників з індустрії підготуєтесь до практики проходження інтерв’ю англійською, щоб підвищити шанси на отримання роботи за спеціальністю. Створені на курсі проекти студенти додадуть до портфоліо.

Гарантія працевлаштування:

If you fulfill training targets I promise you will get a job offer! If you’ll don’t get it I will refund you money that you paid for course.
Eran Lasser, co-founder of DAN.IT education

 

Умови гарантії:

Курси Full Stack дають студентам гарантію працевлаштування від нашого ко-фаундера Ерана Лассера.

Розробник отримує гарантію, якщо:

  • відвідав 85% офлайн занять з викладачем та більше
  • виконав домашні завдання та набрав 80+ балів (зі 100)
  • виконав та захистив перед Наглядовою радою фінальний проект.

Якщо кожна умова виконана, гарантуємо, що ви отримаєте оффер від компанії за спеціальністю підготовки, або ми повернемо вам гроші за навчання.  

Більш детально щодо умов гарантії  ви можете проконсультуватися з менеджером нашого навчального центру.

Для кого

тим, хто бажає вчитися писати код за наочними кейсами, створювати сайти та web-додатки

бажаючим розвивати навички командної роботи та самопрезентації

усім, хто хоче отримати горде звання «програміст», але починає з нуля, або просунутим девелоперам

Викладачі курсу

Олексій Рихальський

Lead solution architect

Сегій Лісничий

Senior Software Engineer in OneDome

Денис Прокопюк

Lead Software Engineer in Innovecs

Що будете вміти

Знати популярні мови програмування та вміти з ними працювати

Знати FrontEnd та BackEnd, фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux та інші

Знати алгоритми та вміти аналізувати швидкодію програми

Розробляти веб-інтерфейси та додатки, керувати наборами та базами даних, тестувати та масштабувати програми

Організовувати систему безпеки сайту чи додатка

Володіти навичками soft-skills, бути готовим до співбесіди англійською, вміти презентувати себе та свій продукт іноземною мовою

Програма

Підготовка до початку курсу

Наші студенти починають навчання фактично одразу після того, як успішно проходять обидва тестування та зараховуються на програму. Кожен при цьому отримує список книг зі Java та перше теоретичне завдання, щоб на першому ж занятті одразу перейти до практики та почати знайомство з методом flipped classroom на конкретному прикладі.

Клієнтські технології JavaScript / FrontEnd

Після цього модуля студенти зможуть створювати веб-інтерфейси будь-якого рівня складності, використовуючи JavaScript, jQuery, Node.js, Express.js, React.js, Redux.

Сюди входить створення повністю адаптивного сайту або розширення за допомогою HTML, CSS, шаблонів, а також розробка веб-додатків з використанням принципу Single page application (весь сайт на одній сторінці).

Серверні технології Java EE / BackEnd

Всі найбільш популярні технології, наприклад, Java EE, ми будемо вивчати та застосовувати при написанні повноцінних серверних систем. Також будемо вивчати фреймворки Spring IoC, Spring Security, Hibernate, Spring Data, бази даних SQL, NoSql, веб-сервера і хмарні технології.

У цей же модуль входять основи об’єктно-орієнтованого програмування. Розглянемо концепти та ідеї, що лежать в основі відомих технологій. Освоїмо принципи ООП/SOLID, шаблони проектування, TDD. Розберемо основи і принцип роботи сучасних фреймворків для кращого розуміння існуючих стандартів в індустрії.

Студентів чекає парне програмування, орієнтація на проекти, вивчення стилістики коду (чистий код, код Google), аутентифікація та авторизація, cookies, створення онлайн-магазинів, розбір і написання програм Tinder, Instagram. Модуль побудований з урахуванням останніх стандартів в IT індустрії.

Алгоритми та структура даних

Алгоритми – дуже важливий модуль, з яким мають справу студенти технічних вишів. Це основа комп’ютерних наук, без якої неможливо успішно програмувати. Отримані знання будуть слугувати сильною технічною базою у подальшому освоєнні будь-яких технологій. Даний модуль вивчається паралельно з серверними технологіями Java.

У процесі даного модуля студенти засвоять основні алгоритми та структури таданих, звичайні та типізовані масиви, строкові змінні, зв’язані списки, стеки, черги та багато іншого. Також студенти познайомляться з хешем, графами, DFS і BFS, динамічним програмуванням, деревами, алгоритмами кешування і т.д.

Після закінчення даного модуля студенти будуть мати чітке уявлення складності алгоритму, будуть в змозі аналізувати швидкодію програми. Всього їм треба буде розв’язати не менше 60 кейсів, користуючись практичним підходом.

Воркшопи

Починаючи з основ програмування і до фінального проекту, студенти зможуть брати участь у майстер-класах, воркшопах і вебінарах від ізраїльських та українських фахівців.

Soft skills, технічна англійська та підготовка до співбесіди

Паралельно з третім модулем студенти почнуть займатися розвитком своїх внутрішніх якостей та готуватися до самопрезентації.

Ми будемо проводити повноцінні співбесіди, створюючи умови, максимально наближені до реальних.

Разом з професійними рекрутерами та інженерами з індустрії ми будемо працювати над резюме кожного студента, вміннями презентувати себе та свою роботу, вести комунікації; будемо повністю супроводжувати в процесі проходження співбесід.

Фінальний проект

Команди студентів будуть працювати над комплексним фінальним проектом під щотижневим наглядом scrum-майстра. Після 6 тижнів згуртованої роботи, від планування до підготовки демо-версій, студенти будуть презентувати проект перед членами Наглядової ради.

Компанії які чекають наших студентів

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Full Stack - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти
/