fbpx
Київ Курс

Programming Essentials

HTML + CSS та основи Javascript
Записуйтесь на консультацію та тестування

 • Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

  clock icon

  Старт групи

  25 Травня

  person icon

  Графік

  пн, ср: 18:00-21:00 сб: 10:00-13:00

Опис курсу

star icon
Тривалість

130 годин
2,5 місяці

Курси програмування для новачків Programming Essentials – цекурси для тих, хто хоче спробувати програмування як продовження кар’єри або хоче піти вчитися на спеціалізовані курси програмування з нуля в Києві, щоб змінити сферу діяльності. Навіть якщо ви ще не визначилися, в якому напрямку хочете розвиватися, ми порадимо почати з вивчення основ розмітки веб-сторінок – основи HTML та основи CSS, і поступово переходити до більш складних мов – таким, як JavaScript основи, який допоможе писати повноцінні сайти.

Перш ніж почати навчання, кожен студент повинен пройти співбесіду і тестування, яке спеціально розроблене нашими фахівцями, щоб визначити вашу схильність до програмування. За результатами співбесіди та тестування ми приймаємо рішення про зарахування на курс.

Відразу ж після цього студент приступає до підготовки до навчання. Цей етап показує серйозність намірів студента і його позитивні сторони як майбутнього фахівця. Першим домашнім завданням стає вивчення літератури і відеоуроків, посилання на які студент отримує ще до початку курсу.

Весь курс ділитися на два об’ємні модулі, після проходження яких кожен студент виконує проект. Також він навчиться аналізувати задачу і будувати алгоритми програми, працювати зі змінними, подіями, функціями. Зорієнтувавшись в базових поняттях програмування, до студентів прийде розуміння, який IT-напрямок їм ближче.

Перший модуль присвячений азам HTML і CSS, без яких навчитися мови JavaScript неможливо. HTML виступає засобом послідовної логічної розмітки веб-сторінки. З його допомогою можна вносити дані на сторінку, використовуючи HTML-теги. Крім цього, під час модулю вивчаються правила відступів і полів, принципи роботи селектора, інструменти розробника тощо.

На другому модулі студентів навчать основам мови програмування JavaScript. Структура курсу продиктована головними законами програмування: HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript запускає дію. Викладачі розкладуть по поличках усі нюанси пов’язані з синтаксисом цієї мови, а також познайомлять студентів з послідовністю обробки подій, функціями зворотного виклику, взаємодією з браузером DOM, налагодженням і перевіркою коду на предмет помилок. Знайомство з бібліотекою jQuery обов’язковий пункт у програмі курсу.


Забудьте про суху теорію без практики, адже на курсах DAN.IT Education акцент робиться на практичному навчання навичкам та інструментам. Методи викладання побудовані так, щоб теоретичний матеріал закріплювався одночасно з практикою. Всі матеріали розроблені заздалегідь фахівцями і періодично оновлюються з урахуванням виходу оновлень на ринок, тому програма навчання завжди актуальна. Студенти навчаються в інтерактивній формі, при якій не соромляться ставити питання і звертатися до ментора.

 

Курси програмування для новачків тривають 2,5 місяці, за ций час навчання ви вивчите базові поняття: з чого складається веб-сторінка, як розбирати синтаксис і створювати теги, блоки, форми і лендінги. Дізнаєтеся, що верстка сайтів і додатків це просто; самостійно напишете код для браузерів. Фінальна частина курсу буде полягати в роботі над випускним проектом створенням landing page в форматі «весь сайт на одній сторінці».

В кінці навчання ви зрозумієте, що програмування це цікаво, захоплююче і ефективно.

Даний курс буде базою для подальшого розвитку за одним із напрямків:

Full Stack            Frontend           Interaction design (UI/UX)

Для кого

тим, кому більше 16 років і хто хоче розпочати кар'єру в IT сфері, але не знає, з чого почати

спеціалістам у SEO, тестувальникам, веб-програмістам та HTML-верстальникам, web- та UI/UX дизайнерам

всім, хто хоче спробувати себе як програміст

Викладачі курсу

Роман Марченко

FrontEnd Developer, фрілансер, ментор 10+ навчальних груп, розробник 70+ іноземних і українських проектів

Віктор Євдокименко

Team Lead Frontend в Starladder

Данило Гудзь

Senior Frontend Developer, Livatek

Валерій Матокін

Middle Frontend developer в Siteplus Pte Ltd

Євген Алфьоров

Full Stack Javascript Developer в BetterMe

Ігор Тоболяков

Middle+ Front End Developer at Dreamscape Networks Limited

Андрей Яковенко

Frontend developer

Що будете вміти

Розуміти синтаксис і мову розмітки HTML, CSS

Створювати кросбраузерні сторінки, відзивчиві форми у веб-сторінках

Створювати адаптивні (мобільні) версії сайтів

Розуміти синтаксис і методи JavaScript

Управляти взаємодією з формами, зображеннями і посиланнями на сторінці

Створювати анімації та плавні переходи

Програма

Підготовка до початку курсу

Після проходження співбесіди та зарахування на курс, студент починає підготовку до навчання. В якості першого домашнього завдання студенту висилається література і посилання на відеоуроки, з якими йому доведеться ознайомитися до початку курсу.

Модуль 1. Основи HTML, CSS

HTML – засіб логічної розмітки веб-сторінки. Використовуючи структуру розмітки, можливо вносити дані на сторінку. У процесі першого модуля студенти навчаться описувати цю структуру, використовуючи HTML-теги (спеціальні маркери, які зчитує браузер).

Також в першому модулі студенти вивчатимуть основи CSS, це потрібно для того, щоб розуміти, як повідомити браузеру правильне відображення HTML-тегів.

Ознайомлення з мовою включає в себе:
• селектори CSS
• оформлення елементів
• управління розміром і положенням блоків на сторінці
• поля і відступи
• порядок верстки блоку
• тестування результатів верстки
• базову анімацію
• стандарт CSS3
• основні інструменти розробника

Модуль 2. Основи JavaScript

HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript призводить все в дію.
За допомогою JavaScript-коду програміст визначає, як сторінка відреагує на дії користувача.
Даний модуль познайомить студентів із синтаксисом мови.

Будуть висвітлені такі теми як:
• базові і об’єктні типи даних
• перетворення типів
• змінні і правила їх іменування
• умови, оператори, масиви, цикли, функції
• області видимості, замикання
• контекст виклику
• керуючі конструкції
• введення в браузерні події

Також студенти ознайомляться з порядком обробки подій (event loop), взаємодією з браузером DOM, функціями зворотного виклику (callback)

В ході курсу студенти навчаться працювати з консоллю розробника, налагоджувати (debug) і перевіряти код на предмет помилок. Передбачено знайомство з бібліотекою jQuery

Фінальний проект (HTML, CSS та Javascript)

Фінальний проект буде полягати в реалізації landing page на HTML, CSS та Javascript з використанням SVG графіки, паралакс ефекту, перемикання вкладок, анімованої каруселі та анімованих блоків, використовуючи бібліотеку jQuery та плагіни до неї, а також з використанням бібліотеки для роботи із зображеннями (як приклад, бібліотека Masonry)

Запис на консультацію

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти