fbpx
Київ Курс

Основи програмування

для дітей 9-12 років

Записуйтеся на консультацію та дізнайтесь чи підходить вашій дитині даний напрямок

 • Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

  clock icon

  Старт групи

  04 Червня

  person icon

  Графік

  сб: 10:00-13:30

Опис курсу

star icon
Тривалість

8 місяців

dollar icon
Група

12 чоловік

Технології розвиваються з кожним днем, і підлітки покоління Z вже з юних років знають про них більше, ніж будь-яка доросла в тому ж віці. Поки ми намагаємося осягнути ази програмування, діти вже з 8-9 років цілком усвідомлено можуть кодити. Тому перед будь-якими батьками зараз стає питання: де знайти курси програмування для дітей, які б могли сформувати розуміння дитини в потрібному напрямку для подальшої успішної роботи і кар’єри?

Навчання дітей розробці сайтів в наш час на голову випереджає вивчення англійської, курси танців чи малювання. Всі гуртки широкого профілю залишилися в минулому – тепер є потреба шукати гурток програмування для дітей та підлітків з хорошою базою верстки та основами мов. IT курси для дітей в навчальному центрі DAN.IT education покривають навіть більше.
Тут юні студенти вчать Scratch, Wix, HTML, CSS. До того ж, викладається Python і Soft Skills для тих, хто захоплюється не лише щоденним сидінням в інтернеті і додатках, але і любить створювати об’ємні моделі.

Чим корисна така програма?

 • HTML і CSS для дітей – це база, яка дасть можливість розвиватися вже як верстальник, будучи ще в середній школі
 • Основи мови Python доповнять розуміння про створення сайтів, дадуть можливість покодити сайти і невеликі гри, відчути себе дорослим програмістом і зрозуміти, чи подобається тобі ця професія
 • Окремо кожен маленький студент може скористатися менторської підтримкою. Якщо так виходить, що дитина не встигає, він завжди може в призначений час домовитися з ментором, який пояснить незрозуміле в пройденому матеріалі і допоможе розібратися в задачах. Геть старі курси інформатики, де для дітей нічого не робили і не роз’яснювали додатково. Тут в курс включені консультації, і постійна підтримка
 • 100% практики на уроках, діти працюють і вчаться на конкретних прикладах
 • вже в 9 років можна отримати перше портфоліо з реальними роботами
 • це перший крок на шляху до дорослих курсам програмування – якщо дитина захоче продовжувати навчання, йому буде набагато легше

Важливо, що програмування для дітей пояснюється з нуля. Ваша дитина може тільки в теорії представляти, що таке сайт або додаток, то все одно мати велике бажання дізнатися – і саме така дитина доб’ється максимального успіху на курсах. Ми раді ініціативним, відповідальним і зацікавленим дітям і підліткам.

Курси програмування для школярів – це доступний спосіб для батьків забезпечити майбутнє дитини вже до його десятиліття, зацікавивши і вчасно розвинувши технічні, аналітичні та креаторські здібності. Наш курс розрахований на 5 модулів, і за цей час будь-яка дитина розбереться, що більше йому до душі – кодити, верстати, будувати комунікацію або, може, пітчити проект замовнику?

Для кого

дітям та підліткам, які не уявляють свого життя без смартфона або комп'ютера, цікавляться ІТ і вже хочуть спробувати себе в сфері програмування

всім, кому від 9 до 12 років та хто хоче навчитися створювати сайти та розробляти програми

підліткам, які в подальшому хочуть продовжити навчання в цій сфері

Викладачі курсу

Владислав Бучковский

куратор курсу Programming for Kids&Teens

Що будете вміти

Створювати сайти як в конструкторі, так і за допомогою HTML/CSS

Розробляти міні-додатки на мові програмування Python

Створювати свою власну гру

Розвиток креативності, вміння знаходити нові рішення та генерувати ідеї

Управління своїм часом, цілепокладання, формулювання бажаного результату

Програма

Блок 1. Scratch

Для початку дитина на основі процесу створення гри вивчить елементарні поняття та отримає стартові знання. Допоможе йому в цьому Scratch.

Scratch – це подієво-орієнтоване середовище для програмування. Іншими словами, програми тут можна створити за допомогою графічних блоків і підписів до них, якщо вибрати потрібну мову.
Скретч – перша сходинка, яка дозволить дитині увійти в світ програмування.

Цей блок дасть можливість:
• вивчити і створювати алгоритми
• створювати змінні
• спроектувати логіку гри
• створити гру

В кінці першого блоку у дитини буде гра, створена його руками.

Блок 2. WIX

На цьому етапі дитина навчиться створювати сайти за короткий проміжок часу за допомогою Wix.

Wix.com – платформа для створення і розвитку інтернет-проектів, на якій можна конструювати сайти та їх мобільні версії. До того ж, можна розширювати функціонал створеного сайту – вибрати додаток, розроблений самостійно, іншими програмістами або тієї ж платформою Wix.

У процесі знайомства з другим блоком занять дитина навчиться:
• робити односторінкові сайти
• робити багатосторінкові сайти
• приєднувати додатки для розширення функціоналу
• керувати сайтом
В кінці другого блоку у кожного учня буде власний сайт, створений в конструкторі Wix.

Блок 3. Основи HTML і CSS

Без HTML не може існувати жоден сайт. Це засіб логічної розмітки веб-сторінки. Використовуючи цю розмітку, ми вносимо дані на сторінку. Учні зрозуміють, як робити розмітку за допомогою HTML-тегів (спеціальних маркерів, які зчитує браузер).

Що включає модуль:
• селектори CSS
• оформлення елементів
• управління розміром і положенням блоків на сторінці
• базова анімація
• створення свого сайту

Блок 4. Python

Ми прагнемо до того, щоб після нашого курсу діти знали і вміли якомога більше. Тому створення додатків – того, з чим вони мають справу кожен день, сидячи в смартфонах – це маст хев.

У четвертому блоці діти познайомляться з мовою програмування Python.
Це мова з простою філософією, яка орієнтована на підвищення продуктивності роботи як розробника, так і коду. І, звичайно ж, з його допомогою можна розробляти програми. Блок включає в себе два модулі:

Модуль 1. Основи програмування на Python

Ознайомлення з основами цієї мови включає:
• типи даних
• змінні та правила роботи з ними
• умови, списки
• терміни, списки
• функції
В кінці модуля учні будуть вміти програмувати невеликі консольні додатки.

Модуль 2. Створення графічного інтерфейсу

Цей модуль дасть дітям можливість наповнити свій додаток і створити для нього графічний інтерфейс. Робити це вони будуть за допомогою бібліотеки Tkinter.

Ознайомлення включає:
• створення основи додатки
• додавання віджетів
• додавання подій до тих чи інших віджетів

За результатами всього блоку у дітей буде власний додаток до розробленого для нього графічним інтерфейсом.

Блок 5. Soft Skills

Курс спрямований на розвиток самих топових гнучких навичок (софт скілс) у підлітків для адекватного сприйняття себе, свого настрою, своїх особливостей, талантів, для ефективної взаємодії з соціумом в умовах розвитку IT технологій і освоєння нових спеціальностей.

В навчанні використовується система “від слів до справи”, тобто мета – перетворювати будь-яке знання в навик і допомагати нести свій досвід в повсякденну реальність.

 • Побудова бази ефективного мислення
 • Емоційний інтелект
 • Креативне та критичне мислення
 • Люди, зв’язки, способи комунікації

Менторська допомога

Курс буде насиченим, тому дітям знадобиться допомога менторів. Раз на два тижні дитина зможе прийти на консультацію, тривалістю 1 годину. На консультації можна буде задати будь-які питання, які цікавлять, уточнити все, що було не зрозуміло на заняттях, або ж просто наздогнати матеріал пропущених уроків.

Запис на консультацію

Якщо у вас ще залишилися запитання щодо курсу або програми навчання - запишіться на індивідуальну консультацію зі мною

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

Є вікові обмеження?

Курс розрахований на дітей від 9 років. Якщо ваша дитина молодша, але раніше проходив курси робототехніки або подобою, ми можемо провести окреме співбесіду з викладачем. За результатом буде вирішено, чи приймуть дитину в групу чи ні.

Моєму синові 9 років і він захоплюється комп'ютерними іграми. Чи підійде йому курс?

Ви можете записати дитину на тестовий урок. Він пізнає процес навчання і разом з групою спробує щось реалізувати на уроці. Після цього ви з дитиною зможете прийняти рішення, чи буде корисним навчання на курсі.

Що якщо дитина захворіла і пропустила кілька занять?

До кожного заняття додається онлайн трансляція. Студенти/школярі завжди мають змогу підключитися до уроку віддалено, або пройти його з відеозапису в будь-який інший час. При необхідності додатково роз’яснити матеріал, ви можете записати дитину на менторські години. Ментор допоможе розібрати питання та закріпити матеріал.

Що дитина отримає після закінчення курсу?

По закінченню навчання ваша дитина зможе створювати сайти в конструкторі, а також за допомогою HTML/CSS, а ще розробляти міні-додатки на мові програмування Python і створить власну гру.

Які перспективи у дітей після закінчення курсу?

Якщо вашій дитині до душі займатися програмуванням, є можливість продовжити навчання на курсі Advanced. Надалі, після цієї бази, можна сміливо йти вчитися на професійного програміста.

Чи потрібен комп'ютер?

У нашому навчальному центрі заняття проходять в комп’ютеризованому класі. Але якщо ви займаєтеся вдома, вам необхідно мати ноутбук чи комп’ютер.

В якому форматі проходять заняття?

Заняття проходять в офлайн форматі, але також є можливість проходити курс дистанційно.

Присутність батьків обов'язкова?

Діти перебувають під постійним наглядом досвідченого викладача. Відповідно, на період заняття у батьків з’являється вільний час, яким вони можуть розпоряджатися.

Чи потрібно дитині робити домашні завдання?

Всі заняття практичні. Діти виконують завдання в класі, тому домашня робота не дається. У разі якщо дитину зацікавила конкретна тема, викладач може дати додатковий матеріал для опрацювання вдома.

Контакти