fbpx

Навчальний ІТ центр DAN. IT education підписав меморандум про співробітництво з дніпровськими вишами

Навчальний ІТ центр DAN. IT education, який з березня 2020 року відкрив філію у Дніпрі, підписав офіційний меморандум про співробітництво з ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» та Університетом митної справи та фінансів. Цей крок у роботі з молоддю та студентами дніпровського регіону був зроблений відповідно до місії навчального центру – нести освіту, побудовану на практиці, якомога широкій аудиторії в Україні. Співпраця між навчальними закладами приватного та державного сектору створює необхідну Синергію для отримання студентами максимального результату -якісної як теоретичної, так і практичної підготовки.

Меморандум має на меті спільні активності щодо підвищення рівня технічних знань студентів Академії та Університету. Спільно з DAN. IT education як на локації центру, так і на території вишів будуть проводитися семінари, вебінари, лекції, мітапи та зустрічі щодо обговорення актуальних професій у сфері ІТ та конкретних напрямків навчання, технологій та європейських практик програмування, діджитал-маркетингу та дизайну відповідно.

Студенти та ліцеїсти зможуть зустрічатися як з провідними фахівцями дніпровського регіону та України, так і з представниками конкретних ІТ компаній, які можуть поділитися власним досвідом та мають бажання працевлаштовувати молодь Дніпра за майбутніми новітніми ІТ спеціальностями.

Навчальний ІТ центр DAN. IT education підписав меморандум про співробітництво з дніпровськими вишами - фото №1

СЕО навчального центру Ксенія Столбова активно підтримує Меморандум про співпрацю. «Ми можемо передавати спільний українсько-ізраїльський досвід та експертизу новому поколінню технічно обізнаної молоді регіонів України, і це практично та мрія, до реалізації якої ми йшли понад три роки роботи», – зазначає Ксенія. «У співробітництві з Академією та Університетом ми бачимо великий потенціал до підвищення рівня цифрової грамотності студентів Дніпра. Це молоді люди, які у найближчому майбутньому сформують команди ІТ компаній України та зможуть підняти рівень професіоналізму українських ІТ-спеціалістів за кордоном. Ми пишаємося, що DAN. IT є частиною таких позитивних змін».

 

Ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Балашов зазначає:  «Цікавим є той факт, що інноваційна освіта приходить із пропозиціями до класичної академічної, і то є добрим знаком. Разом дві системи підвищать обізнаність та готовність наших випускників до конкурентного світу самореалізації особистості та пошуку роботи. Хоча, за таких умов не факт, що її прийдеться шукати, адже якісно підготовлених спеціалістів, зазвичай, запрошують роботодавці ще в період навчання».

Нагадуємо, що DAN. IT побачив світ у Києві як центр з підготовки ІТ-спеціалістів, що навчав усіх бажаючих за ізраїльською методикою Telem, яка передбачає велику кількість практичної роботи, роботи над проектами та у групах. За період з 2017 до 2020 року було випущено понад 1500 студентів, і тепер керівництво центру вирішило почати розширення на обласні центри, які мають високий потенціал до випуску зацікавлених та якісно підготовлених кадрів у технічній галузі. У Дніпрі компанія діє за адресою вул. Барикадна, 16, БЦ «Кудашівський», блок А, 2 поверх.

Навчальний ІТ центр DAN. IT education підписав меморандум про співробітництво з дніпровськими вишами - фото №2

Всі статті
Контакти