fbpx
online 09 Листопада

Безкоштовний міні-курс для новачків в програмуванні

Пройди 3 уроки з верстки та оціни свої сили у програмуванні

Реєстрація
clock icon
Час

19:30 - 21:30

person icon
К-ть місць

20

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

бесплатно

Про захід

Хочеш зайнятися роботою, яка принесе помітний результат, а не просто гортати ексель і перекладати папірці в офісі? А потім зрозуміти, що насправді ти здатний отримувати більше грошей за дійсно цікаві проекти? Тут така справа … не хочеш трішки програмування?

Б’ємося об заклад, ти зараз подумав “О, господи, яке програмування, я ледве вивчив, як чистити кеш у гугл хромі”. Досить бути скромним. Давай посперечаємося. За три дні безкоштовних занять ти запустиш свій сайт – або ми не най-най-айтішні котики у цьому місті. Три дня по дві години – стільки потрібно, щоб тобі сподобалося кодити.

Що за уроки?

Безпрецедентна пропозиція: три дні повноцінних онлайн-занять з основ верстки та FrontEnd. Заглиблюватися в нетрі не будемо – тільки головне, щоб розібратися, що таке ця «сфера айті», про яку багато говорять. Оціниш свій творчий хист, поки ми розжуємо по порядку, як зробити свій перший сайт.

Так-так, сайт. За три дні повністю створиш його і запустиш в Інтернет. Ну а потім послухаєш себе і скажеш, чи готовий продовжувати програмувати і повноцінно заходити в IT.

Щось потрібно вміти?

Вмієш вмикати комп? А запускати браузер? Гуглити там, на клавіші натискати? А, ще – слухати вмієш? Беремо. Ти нам підходиш, більше нічого не треба. Якщо при цьому буде бажання розбиратися в тому, як створюються сайти, на яких ти сидиш кожен день, взагалі агонь.

Який графік?

Починаємо в середу, 9 листопада о 19:30. Кожен онлайн-урок триває 2 години.

  • 1 урок: 9.11, вівторок о 19:30.
  • 2 урок: 11.11, четверг, 19:30
  • 3 урок: 13.11, субота, 11:00

Який формат?

Онлайн з викладачем, який шерить свій екран, тому ти бачиш все, що там відбувається – і повторюєш за ним. Магія. Ми не поспішаємо, не використовуємо складний текст і сленг, пояснюємо на пальцях.

Реєструйся, щоб свій шлях в ІТ – стартуємо з 9 листопада. Група буде маленька, так що май на увазі і не затягуй з реєстрацією.

Чому навчитеся

Будеш знати, що таке програмування, верстка сайтів і фронтенд

Зрозумієш, це взагалі твоє чи ні

Навчишся створювати сайт

Напишеш свій сайт і розмістиш його в інтернеті

Змотивуєш себе поміняти свої будні

Зможеш запостити в інстасторіс «Мама, дивись, я айтішник / ця!»

Отримаєш стотищ лайків і зрозумієш, що ти взагалі-то молодець, і тобі все під силу - а це і є наша мета!

Спікер

Сергій Патьоха

FrontEnd Web Developer

Technologies: HTML5; CSS3; JS; TS; AJAX; GIT; TFS; Bootstrap4; Material Design; LESS; SASS; JQuery; Lodash; Angular; Vue.JS; GULP; VueX; Vuetify; RxJS; Node.js; Sequelize; Postgres; MongoDB

Розробляє веб-сторінки, використовуючи HTML / CSS / JS

Розробляє веб-сторінки, використовуючи Angular, Vue.js, Jquery

Має досвід роботи над проектами за методологією Scrum

Досвід створення адаптивних веб-сторінок з використанням медіазапитів і Bootstrap для мобільних додатків

Програма

Заняття 1 - Основи HTML / CSS

19:30 - 21:30

На першому занятті познайомимо тебе з основами верстки і розберемо дві мови – HTML і CSS. HTML використовується для створення структури будь-якої веб-сторінки, яких ти за день скроллиш мільйон, тоді як CSS – для того, щоб створити стиль таких сторінок. Ми зможемо з нуля створити першу просту сторінку (також це називають односторінковий сайт чи лендинг).

Заняття 2 - Робота з бібліотекою Bootstrap

19:30 - 21:30

На другому занятті попрацюємо з однією з найпопулярніших на сьогоднішній день CSS бібліотек – Bootstrap. Бібліотека Bootstrap була створена компанією Twitter, і активно використовувалася в перших версіях програми. У сучасному світі використовується для швидкої верстки сайтів і веб-додатків, які зручні у використанні, а ще дозволяє створювати гарний функціональний інтерфейс використовуючи мінімум коду.

Заняття 3 - Підключення Javascript

11:00 - 13:00

Ну і на кінець зберегли найбільш популярну мову програмування – Javascript (бонусом буде вивчення бібліотеки jQuery для додавання будь-яких динамічних елементів). Використовуючи jQuery і його плагіни, ми зможемо додати анімацію і динамічні елементи, наприклад, слайдер з фотографіями або набір вкладок з різними текстами. І вуаля – розміщуємо сторінку в інтернеті!

Реєстрація
Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти