offline 11 Квітня

Семінар: “Introduction to Agile”

Реєстрація
clock icon
Час

19:00

person icon
К-ть місць

60

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

безкоштовно

Про захід

Сьогодні майже кожна компанія з розробки програмного забезпечення заявляє про свою гнучкість, вміння швидко адаптуватися до змін та запитів – тобто, зазвичай дотримується принципів певної Agile методології.

Але чи розуміємо ми справжнє значення “Agile”? Те, який сенс, процес чи підхід в ньому закладений? До прикладу, як працювати в Agile команді, як доставляти продукт, сервіс клієнту за правилами Agile? Різні люди визначають його по-різному.

Ми узагальнимо за вас: Agile– це певна філософія чи навіть набір цінностей в рамках проекту, команди або ж всієї організації. У більшості випадків Agile реалізований у вигляді фреймворку, відомого як Scrum, на коротких роботах, які називаються “спринтами”.
В рамках семінару спікери Astound Commerce Сергій Крушевський та Михайло Собко поділяться загальним базисом знань з Agile методології, застосуванням фреймворків SCRUM, Kanban, XP, порівняють підхід з традиційним Waterfallв процесі розробки програмного забезпечення, розберуть найбільш розповсюджені помилки, неправильне застосування та конкретні випадки, коли варто інтегрувати Agile методологію у роботу.

Для кого

всіх, хто не знайомий з методологією Agile

девелоперів, спеціалістів, власників бізнесу, які хочуть імплементувати цілісну Agile методологію у роботу

scrum-майстрів та команд, які займаються Agile

Спікер

Сергій Крушевський

Web Development Manager

Має більше 11 років практичного досвіду в сфері комерційної розробки програмного забезпечення

Розпочав свою кар'єру у 2006 році як QA Engineer і сьогодні займає управлінську позицію в Astound Commerce – менеджер департаменту веб-розробки

Зона професійної відповідальності включає усі питання, що стосуються розвитку напрямку Web Development в компанії, питань people management та інших ініціатив, націлених на побудову і менеджмент внутрішніх процесів в компанії, розподілу ресурсів.

Має успішний досвід роботи на посадах QA Lead, Scrum Master, Project Manager в технологічних компаніях, що реалізують рішення для сфери безпеки, туризму, healthcare та ecommerce.

Михайло Собко

Web Development Manager

Займає посаду Functional Manager департаменту Web Development в Astound Commerce

Займається ресурс-менеджментом команди зі 150+ інженерів, а також відповідає за розвиток і performance management 45+ веб-розробників

Оцінює компетенції працівників, організовує роботу в крос-культурних командах та налагоджує процеси менторингу всередині колективу.

Реєстрація

До заходу залишилось

Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти