offline 14 Березня

Meet Up “Effective Employer Branding”

Реєстрація
clock icon
Час

10:00 -13:00

person icon
К-ть місць

100

star icon
Рівень

middle

dollar icon
Ціна

free

Про захід

DAN. IT education розпочинає регулярні тематичні мітапи щодо Employer Branding, HR, CSR, та інші актуальні напрямки.

На першу зустріч з вами ми спеціально запросили ізраїльського експерта у глобал-маркетингу з 20-річним досвідом – Шарон Ізраїль, Рімму Мень, Head of Employer Brand and Employee Experience в компанії Ciklum та Софію Карапетян, Head Of People Partner в AllStars-IT Ukraine, щоб разом провести паралелі у  розвитку бренду в різних країнах та детально розібрати успішні кейси міжнародних корпорацій типу Amazon, Microsoft та інших.

Ви хотіли б, щоб потенційні працівники вважали за честь працювати саме у ваші компанії? Щоб ваш бренд захоплював, надихав, і ви могли обирати найкращих, талановитих кандидатів? Запрошуємо вас  разом з нами познайомитися з напрямком Employer Branding, який б’є рекорди популярності, та порівняти досвід успішного розвитку бренду роботодавця в Україні та за кордоном.

Дізнайтеся, чи правильно ви підходите до процесу пошуку та втримання талантів, які інноваційні інструменти допоможуть вам в цьому уже зараз, та на чому зробити акцент відповідно до цілей вашого бізнесу.

Після реєстрації з вами зв’яжеться менеджер для підтвердження внесення вас до списку відвідувачів.

Локація: офіс DAN.IT education, м. Київ, пр-т Павла Тичини, 1в, ТОЦ Silver Breeze, офіс А, 6-й поверх


Партнером нашого мітапу виступає компанія Alcor – сервіс-провайдер у сфері ІТ бізнесу, що є альтернативною моделлю традиційному ІТ аутсорсингу. Компанія надає послуги з організації та підтримки R&D центрів іноземних ІТ-компаній в Україні: пошук офісу та послуги з рекрутменту з повним юридичним та фінансовим супроводом. Окрім цього, Alcor піклується про створений R&D офіс і здійснює для нього увесь спектр операційного менеджменту.

Для кого

HR-спеціалістів, Employer Brand менеджерів та людей, відповідальних за бренд роботодавця

СМО, СЕО, СОО, власників бізнесів, які хочуть знати більше про розвиток та необхідність бренду роботодавця, щоб наймати кращих

Стартаперів, які хочуть зібрати круту та потужну команду ідейних лідерів

Чому навчитеся

дізнаєтеся про те, що таке Employer Branding, чому він важливий, та все про тренди цього напрямку

навчитеся знаходити підхід до різних типів талантів (міленніалів, лідерів тощо)

дізнаєтеся про компоненти успішного Employer Branding проекту: сторітеллінг, соцмережі, KPI, пакет питань

розберемо кейси Amazon, Google, Adidas, GE, Microsoft , Heineken і т.д.

зможете задати питання спікерам та познайомитися з колегами по сфері у неформальному середовищі

Спікер

Sharon Israel

Засновниця і CEO Xtra Mile, маркетингового агентства повного циклу

Глобал-лідер у сфері Employer Branding, експерт у розробці стратегій з розвитку бренду компанії, та їх імплементацій у роботу

Має 20-річний досвід роботи в глобальному маркетингу та поділиться як особистим досвідом, та і кейсами світових корпорацій, як Microsoft, Roche Pharmaceuticals, Johnson & Johnson; Skybox Security, Verint та ін.

Rimma Men

Head of Employer Brand and Employee Experience в Ciklum. В Ciklum працює вже більше 12 років, з них 7 років керує розподіленою крос-локаційною командою. На даний момент працює в лондонському офісі.

Основний фокус її роботи на побудові та посиленні бренду роботодавця, щоб отримати кращих талантів, а також залучити співробітників компанії до реалізації корпоративних цілей та розвитку корпоративної культури.

Постійно розвиває EVP та бренд роботодавця, реалізовуючи його зовні і всередині компанії за допомогою онлайн і офлайн каналів через мережу регіональних команд.

Sophia Karapetian

Head Of People Partner в AllStars-IT Ukraine

Соціальний психолог за фахом та досвідчений HR повного циклу. Більше 12 років в професіі, за плечима керування та розвиток HR департаментів великих міжнародних компаній та IT стартапів.

Унікальна експертиза з налагодження процесів комунікацій та бізнес-процесів для розподілених команд закордонних клієнтів. Багато проектів та унікальних підходів щодо розвитку бренду роботодавця у колаборації з департаментом маркетингу компанії.

Програма

Welcome coffee

9:50 – 10:15

Бесіда із Шарон Ізраїль

10:15 – 11:15

Тема: «Employer Branding або Як впіймати правильну рибку?»

  • Що таке Employer Branding та чому про нього усі говорять?
  • Аналіз проектів Employer Branding на прикладі міжнародних корпорацій
  • Сторітеллінг, що це таке, чому воно важливо, як застосувати силу та міць історій у житті компанії або стартапу ( приклад корпорації Microsoft)
  • Гасло компанії та його роль у грамотному Employer Branding (на прикладі компаній Amazon, Google та ін. Як запропоновані компанії доносять інформацію, що закладена у гаслі, до нових та потенційних співробітників, та який вплив це здійснює)
  • Як правильно застосовувати Employer Branding у соціальних мережах?

Бесіда з Рімою Мень

11:15 – 12:00

Тема: «Для чого, Як та Що: кращі практики бренду роботодавця в компанії Ciklum»

Бесіда з Софією Карапетян

12:00 – 12:30

Тема: «Посилення внутрішнього бренду роботодавця через майстерність крос-культурних комунікацій»

На прикладі Ізраїльских компаній, які успішно розвивають свої R&D центри в Україні, Софія поділиться авторськими розробками щодо освоєння культурних, ментальних відмінностей працівників двох країн, викликами, які стоять перед роботодавцем щодо утримання талантів в компаніях, працюючих за offshore моделлю.

Буде розібрано кейси успішних вирішень повсякденних питань, пов’язаних з мотивацією та утриманням персоналу. Також поділиться, як вони імплементують це у своїй роботі через розвиток комунікаційних скілів працівників та навчання віддалених менеджерів ефективному управлінню і побудові комунікацій з українськими розробниками.

Запитання та вільний нетворкінг

12:30 – 13:00

Партнери

Реєстрація

До заходу залишилось

Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти