offline 08 Лютого, Дніпро

MeetUp «Твоя ІТ-кар’єра: від навчання до працевлаштування»

Реєстрація
clock icon
Час

11:00

person icon
К-ть місць

100

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

безкоштовно

Про захід

Запрошуємо на мітап усіх-усіх, хто коли-небудь цікавився життям IT-фахівця, але не наважувався спробувати перейти в цю сферу! 8 лютого ми збираємо на одному форумі в Дніпрі технічних і освітніх експертів, бізнесменів, інвесторів, директорів компаній і менеджерів, щоб розповісти вам, з чого починати шлях у IT. І починати так, щоб отримати повноцінні знання та знайти хорошу і високооплачувану роботу.

DAN.IT education запросив представників IT Dnipro Community, Sitecore Ukraine, Daxx, щоб за один захід у вас склалося максимально повне уявлення про те, як вибрати спеціалізацію, навіть якщо ви новачок і ніколи не захоплювалися ні кодом, ні дизайном, ні діджіталом. Зберемо для вас багато корисних порад і прикладів з життя фахівців і компаній.

Що можна буде подивитися, і про що поговорити на мітапі:

  • поспілкуватися зі спеціально запрошеним гостем Ераном Лассером, бізнесменом та інвестором, представником “нації стартапів” і одним з ко-фаундерів навчального центру DAN.IT education. Еран прилетить в Україну ексклюзивно на мітап, щоб познайомитися і поспілкуватися з усіма вами – а розповісти йому є, про що, за плечима у Ерана понад 20 років досвіду в IT-індустрії!
  • взяти участь у панельній дискусії між представниками запрошених компаній на тему “Працевлаштування джуніорів на ІТ-ринку регіону та України. Кейси компаній, нетворкінг, обмін досвідом”. Всі наші партнери їдуть на мітап разом з нами, щоб дати вам повне уявлення про те, що робити після випуску джуніор IT-спеціалісту. Якщо у вас є питання, сумніви, ідеї, враження або міфи, які хочеться обговорити, беріть їх все і приходите за порадою і відповідями.
  • послухати і детально розпитати про курси і навчання в центрі DAN.IT: як подаватися, чи потрібно боятися, якщо ви зовсім новачок (спойлер: ні!), що будете вивчати. Ми відкриваємо в Дніпрі нову філію, і вже проходить набір на навчання. Тому прямо на місці можна буде подумати про майбутнє, і залишити заявку на навчання, якщо сподобається якась програма.

Будемо дуже раді познайомитися з вами в новому для нас місті, ми з нетерпінням чекаємо зустрічі 8 лютого об 11:00.

Місце проведення мітапа: I Cultural Business Hub, проспект Дмитра Яворницького, 3. Вхід на захід безкоштовний.

Для кого

Всім, хто бажає розпочати навчання і побудувати успішну кар'єру в сфері інформаційних технологій, але не знає, з чого почати

Студентам, випускникам університетів, а також «світчерам» - людям, які хочуть змінити спеціальність або сферу роботи

Всім бажаючим дізнатися про перспективи працевлаштування джуніор-фахівців у регіоні та в Україні

Спікер

Еран Лассер

co-founder навчального центру DAN.IT education

підприємець з 20-річним пошуком роботи, міжнародний експерт у сфері hi-tech

інвестиційний радник у венчурному фонді Synergy China Funds

тема виступу: "Міжнародний і український ринки високих технологій. Як розвивається український IT і чому потрібно вчитися прямо зараз"

Еран спеціально прибуває у Дніпро для участі у мітапі, та щоб познайомитися з усіма вами

Дмитро Василиненко

Директор Sitecore Україна

Продуктова компанія Sitecore - один зі світових лідерів серед творців платформ для веб-рішень.

Продукт компанії - платформа Sitecore Experience Cloud- являє собою набір інтегрованих продуктів інтернет-маркетингу та веб-аналітики.

Український офіс Sitecore - найбільший технічний офіс компанії, де відбувається повний цикл розробки продукту, що відкриває можливості для професійного зростання і новачкам у сфері, і досвідченим фахівцям.

Марія Крикунова

Branch Manager у Daxx

Daxx - це голландська IT компанія, що має майже 20-річний досвід роботи і понад 350 експертів. Клієнтами є стартапи і компанії з США і Європи, що працюють в таких сферах, як Fin Tech, кібербезпека, електронна комерція, електронні навчальні курси та ін.

У коло обов'язків Марії входить відповідальність за роботу і розвиток офісу в Дніпрі, а також комунікація з клієнтами.

Має більше 5 років досвіду в створенні віддалених команд розробників для міжнародного бізнесу. Основні області компетенції включають HR, рекрутмент, побудова комунікації клієнт-розробник, адміністративна робота, пов'язана з віддаленим управлінням командою розробки.

Марія розкриє тему "Як себе проявити, проходити співбесіди в міжнародні компанії і спілкуватися з іноземними замовниками".

Євген Гостіщев

Виконавчий директор IT Dnipro Community

З моменту реєстрації організації і формування її структури, Євген налагодив бізнес-процеси з управління проектами та забезпечення їх ефективної діяльності.

За 3 роки роботи управлінцем кількість учасників Dnipro IT Community з 6 компаній зросла до 38.

За час роботи в ком'юніті курував реалізацією десятка проектів, серед яких найбільш масштабними є: аналітичне дослідження IT-ринку Дніпра, зйомка проморолика "IT-Днiпро", проведення міжнародної конференції IT Dnipro Conference, а також мітапу для бізнес-підприємців IT Biz Meetups та ін.

Ксенія Столбова

CEO навчального центру DAN.IT education

управлінський досвід - понад 17 років, з них 5 - у ІТ

тема виступу: "Поговоримо про професії в IT. Які технічні професії в найближчому майбутньому будуть визначати світ, і як визначитися, чим займатися в житті"

Партнери

Реєстрація

До заходу залишилось

Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти