offline 27 Серпня, Дніпро

MeetUP “Твоя кар’єра в IT: від навчання до працевлаштування”

Реєстрація
clock icon
Час

19:00

person icon
К-ть місць

30

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

free

Про захід

Побудуйте свою кар’єру в айті, скориставшись порадами фахівців – ми організуємо мітап для тих, хто цікавиться сферою технологій і готовий розвиватися в ній. 27 серпня представники компанії COMPARUS.UA ексклюзивно для наших слухачів розкажуть про те, чим керуються компанії, обираючи собі співробітників, як привернути увагу та працевлаштуватися, і як розвинутися в компанії з нуля до керівної посади.

З вами поспілкуються:

  • Ігор Шульга, Products Quality Lead / Management Team ‘Member. Ігор поділиться власним досвідом працевлаштування в IT-компанії, адже колись він починав в COMPARUS.UA звичайним мануальним тестувальником. Які якості допомогли йому розвинутися, і що послужило поштовхом до підвищення? Ігор дасть кілька инсайтів про те, як себе вести, щоб тебе помітили, і на що звертати підвищену увагу.
  • Ірина Шмідт, CEO компанії COMPARUS.UA. Ірина поділиться з вами темою “Розробка методів досягнення і покрокове операційне проходження стратегічними цілями компанії”. Ви дізнаєтеся про історію створення згуртованого колективу, зрозумієте, що для такої дружньої атмосфери та середовища необхідно, та як компанія взаємодіє між собою.

COMPARUS.UA – українсько-німецька аутсорсингова компанія на ринку Дніпра, яка розробляє IT-рішення для європейського фінансового сектора.

На зустрічі з вами також поділиться інформацією про сферу ІТ регіональний менеджер DAN.IT Dnipro, Андрій Таран. Андрій детально розповість, що це за сфера, які професії вона включає, і ким можна працювати в різних компаніях України та за кордоном.

Якщо ви цікавитеся навчанням і роботою в IT, аутсорсом і розробкою цікавих інноваційних рішень, хочете працювати в дружній команді та шукаєте способи розвиватися, запрошуємо на мітап 27 серпня о 19.00. Реєстрація обов’язкова.

Для кого

всім, кому цікаве навчання і робота в сфері високих технологій

всім, хто прагне побудувати успішну кар'єру і бути затребуваним на ринку фахівців

всім, хто хоче просунутися по кар'єрних сходах до рівня ліда в команді

Спікер

Ігор Шульга

Products Quality Lead/ Management Team’ Member of COMPARUS. UA

Тема: "Мій досвід побудови кар'єри в компанії: від мануального тестувальника до продакт ліда"

Ірина Шмідт

CEO of COMPARUS.UA

Тема: "Розробка методів досягнення і покрокове операційне проходження стратегічними цілями компанії"

Реєстрація

До заходу залишилось

Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти