offline 07 Вересня, Київ

День відкритих дверей у DAN.IT education

Реєстрація
clock icon
Час

11:00

person icon
К-ть місць

50

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

безкоштовно

Про захід

Час змінювати себе. Час навчатися. Час стати тим, ким завжди мріяв. Вересень — пора нових звершень, і ми даруємо шанс на нове життя у світі ІТ. Це просто — потрібно прийти до нас нас, і зробити вибір, який змінить майбутнє!

З дверей DAN.IT вийшло понад 1000 випускників, які влаштувалися на роботу за новою спеціальністю. Тож ми відкриваємо їх для нових студентів, нових груп та свіжих проектів. Гайда 7 вересня на День відкритих дверей дізнаватися все про програми нашого навчального центру та обирати свою.

У програмі заходу:

  • Ознайомлення з програмами навчання у ІТ-сфері для дітей, підлітків, дорослих, початківців та тих, хто бажає змінити своє життя та спеціальність, т.зв. “світчерів”
  • Програми DAN.IT education під мікроскопом: що таке модульне навчання, як проходять заняття, чому важлива менторська підтримка та розвиток софт-скіллів, як ізраїльський підхід може змінити усе
  • Наші “родзинки”: унікальні модулі, які включені у програми курсів, та досвід викладачів зі сфери технологій, ІТ, веб-дизайну та діджитал-маркетингу.
  • Чи є у нас екзамени? Як відбуваються захисти проектів, та що таке Наглядова рада?
  • Які проекти виконують наші студенти?
  • Новини від випускників: на яких програмах вчилися, які проекти захищали, куди влаштувались на роботу.

Чекаємо вас 7 вересня об 11:00!

Для кого

всім, хто хоче зробити кар’єру в ІТ та дотичних сферах, та змінити стару спеціальність на класну, драйвову та трендову

тобі, якщо ти не розумієшся на тонкощах програм та напрямків навчання, які пропонують різні ІТ-курси, та хочеш, щоб хтось тобі про них номально розказав

всім, хто хоче поспілкуватися з СТО навчального центру, та реальними випускниками, щоб розпитати їх про навчання та працевлаштування.

Реєстрація

До заходу залишилось

Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти