offline 11 Червня, Дніпро

Семінар “Професії у сфері ІТ”

Реєстрація
clock icon
Час

19:00

person icon
К-ть місць

30

star icon
Рівень

початковий

dollar icon
Ціна

безкоштовно

Про захід

У світі технологій існує безліч професій, з якими пересічна людина не знайома. Але якщо ви зацікавлені у тому, щоб перейти працювати у цю популярну сферу, вам просто необхідно знати про усі можливі варіанти, які можна опанувати. Ми спростили вам життя та готові розказати про всі доступні спеціальності в ІТ.

Приєднуйтеся 11 червня о 19:00 до семінару, який проведе СЕО DAN.IT education, Ксенія Столбова. Ксенія розкаже про:

  • програмування: Full Stack, FrontEnd, BackEnd, Software Development, Mobile App Development та інші професії, які залишаються високо затребуваними на ринку праці у 2020-2025 рр.
  • дизайн у сфері ІТ, Interaction (UI/UX) design, переваги дизайнерів на ринку праці в Україні та можливості аутсорс-ринку для українських спеціалістів
  • Full Stack Digital Marketing, чому діджитал-маркетинг зараз настільки популярний, та наскільки потрібно бути обізнаним у технологіях, щоб успішно вивчати діджитал.

На семінарі ви також познайомитесь з розмаїттям програм навчального центру DAN.IT education. Ви зможете не тільки уявити себе у певній професії, але і розглянути, які курси можна вивчати на місці у Києві, та детальніше планувати своє майбутнє. Наш спеціаліст розповість про те, які можливості відкриваються для випускників кожної спеціальності, та на що у матеріальному/особистому плані можна розраховувати після отримання диплому.

Чекаємо вас 11 червня о 19:00!

Адреса: м. Дніпро, вул. Барикадна, 16, БЦ «Кудашівський», блок А, 2 поверх, офіс DAN.IT education

Для кого

спеціалістів інших напрямків, які хочуть змінити професію та перейти працювати у сферу ІТ

випускників шкіл, коледжів та університетів, які придивляються до сфери ІТ та хотіли б продовжити своє навчання саме за технічним напрямком

усім, кому потрібна допомога розібратися у перевагах професій ІТ-напрямку

Спікер

Ксенія Столбова

СЕО у DAN.IT education

управлінський досвід 17 років загалом, з них 5 років — у сфері ІТ

Реєстрація
Напиши нам
Дякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Реєстрація закінчена

Контакти