Київ Курс

Interaction design (UI/UX)

Записатися
clock icon
Старт групи

29 Вересня

person icon
Графік

вт, чт: 19:00 - 22:15 вс: 10:00 - 17:00

star icon
Тривалість

250 годин/ 6 місяців

dollar icon
Група

23 людини

Опис курсу

За час навчання ви пройдете шлях від основ графічних редакторів до вміння чути клієнта і створювати ефективні дизайн-рішення. Мінімум сухої теорії, упор на практичне вирішення реальних завдань. На курсі ми будемо вчитися розуміти замовника, досліджувати його бізнес, пропонувати оригінальний спосіб вирішення завдань, розробляти дизайн рішення. Будемо працювати з різними платформами та інструментами, навчимося бачити можливості, думати широко, накидувати ідеї на папері, спілкуватися з програмістами, придумувати безліч рішень і вибирати з них краще, створювати красиві та продумані макети, презентувати ваше рішення перед реальними клієнтами. На курсі ми зробимо 4 реальних проекти зі справжніми замовниками, які доповнять ваше портфоліо.

Ми вчимо принципам дизайну, а не деталям. Ви навчитеся відповідати на питання “Навіщо це потрібно клієнту” і пояснювати “Чому саме так”.

Для кого

новачкам у сфері дизайну, хто досяг віку 16 років

усім, хто прагне спростити взаємодію людини і системи до простих і зрозумілих дій

графічним дизайнерам, які вирішили зайнятися сферою веб-дизайну

Викладачі курсу

Алекс Войтенко

co-founder BrandNew, ex-design director в Trinetix

Антон Лещенко

Lead UX Designer Softermii

Вадим Силява

BA / UX Lead at Trinetix

Світлана Лубніна

UI/UX Design Lead product designer in GDM group

Лев Корміч

Photoshop Pre-Course lector

Володимир Чабак

Product designer “Ch.” ex. Product Designer at Bitfury, SkyUp Airlines

Що будете вміти

Розуміти принципи дизайну в технічному (композиція, теорії кольору і шрифтів) та психологічному (гештальт принципи, психології сприйняття сайту людиною) планах

Розуміти бізнес-завдання, володіти основами бізнес-аналізу та говорити з клієнтом на одній мові

Бачити грамотні та невдалі дизайни, вміти аргументовано пояснити, що не так в останніх з них

Знаходити ідеї та пропонувати концепти дизайн рішень

Створювати дизайн для лендінг сторінок, адмін-панелей та мобільних додатків

Працювати у Photoshop, InVision Studio, Sketch App

Презентувати себе та свій продукт англійською мовою

Програма

Підготовка до початку курсу

Відразу ж після проходження співбесіди та зарахування студент починає підготовку до навчання. В якості першого домашнього завдання студенту висилається література з якою йому доведеться ознайомитися до початку курсу.

Пре-курс

Не знаєте фотошоп? Пре-курс включає в себе два тижні підготовки, за які ви навчитеся всім необхідним прийомам у фотошопі, щоб створювати красиві інтерфейси. Тільки корисна інформація.

Модуль 1. Промо-сайт

Починаємо з правильних речей: вміння почути клієнта, зрозуміти аудиторію проекту, придумати рішення, спроектувати його спочатку на папері, а потім вже і в графічному редакторі. У цьому модулі проходимо основоположні теми дизайну для створення макету: композицію, колір, сітку, навігацію, типографіку. Замість блукання в деталях, студенти освоять гештальт-принципи візуального дизайну, евристики Нільсена для інтерфейсів, принципові підходи до побудови навігації.

В кінці модуля кожен студент розробить унікальне рішення дизайну сайту для реального клієнта, протестує його і захистить свої результати.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, Power Point, Adobe Kuler, папір, маркери.

Модуль 2. Адмін-панель

В цьому модулі завдання ускладнюються, і ми почнемо створювати не сторінки сайту, що продають, а справжню адмін-панель з безліччю можливостей і сторінок. Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття, особливості людської пам’яті та зору. Щоб краще розуміти складові блоки в дизайні, розберемося з об’єктами, ієрархіями, властивостями, зрозуміємо, як людина шукає потрібну інформацію, як відкидає непотрібне. Також в цьому модулі вивчимо візуалізацію даних, закони Уолта Діснея, анімацію інтерфейсів.

В кінці цього модуля студенти роблять дизайн адмін-панелі і захищають його перед клієнтом. І, звичайно, поповнюють цією роботою своє портфоліо.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, InVision Studio, Power Point, папір, маркери.

Модуль 3. Мобільний додаток

Цей модуль побудований навколо розробки дизайну під різні платформи: від мобільних додатків до дизайну під AR/VR. Основний акцент припадає на розробку дизайну мобільного додатка. Ми навчимося розуміти розробників, грамотно подавати їм результати своїх робіт, освоїмо ази HTML/CSS. Фінальна частина модуля буде присвячена підготовці вашого портфоліо, ефективним прийомам презентації себе і своїх робіт, проведення співбесід перед роботодавцями.

По завершенню ми презентуємо свої дизайни перед клієнтом, готуємо портфоліо, фіналізіруем дизайн свого стартапу (Global Project’а) і зустрічаємося з потенційними роботодавцями.

Інструменти: Photoshop, Sketch App, InVision, InVision Studio, Google Analytics, Dribbble, Behance, Power Point, папір, маркери.

Професійні поради та кар'єрне просування

Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів та порад від кар’єрного фахівця щодо підготовки та проходження співбесіди.

Воркшопи та майстер-класи

Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи із запрошеними спікерами.

 

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Interaction design - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Напиши намДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти