fbpx
Київ Курс

UI/UX design (WEB-design)

З нуля до працевлаштування за 6 місяців

Розпочни свій шлях у веб-дизайні вже сьогодні. Записуйся на консультацію та отримай персональний план розвитку

 • Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

  clock icon

  Старт групи

  19 Травня

  person icon

  Графік

  вт, чт: 19:00-21:00 нд: 10:00-17:00 (1 раз на 2 тижня)

Опис курсу

star icon
Тривалість

250 годин
6 місяців

Курс UI/UX design розрахований на новачків в сфері дизайну та дає повний стек знань для освоєння професії і працевлаштування в велику ІТ компанію України та світу на позицію UI/UX дизайнера. А для вже практикуючих дизайнерів будуть цікаві модулі присвячені Product Design, де ви навчитеся працювати з реальними користувачами і обробляти отриману інформацію для вибудовування свого продукту.

Під час навчання на курсах UI/UX дизайну ви опануєте усі сучасні інструменти для роботи з проектами реальних замовників за останніми трендами. Наголос на курсах робиться на навчанні з нуля. Найголовніше – програма побудована таким чином, щоб навчити початківця дизайнера повноцінно працювати над завданням. Ви пройдете всі етапи побудови ідеального дизайн-макету сайту або програми. Ми навчимо чути і розуміти замовника, уважно ставитися до його прохань і потреб бізнесу, аналізувати нішу і шукати ідеальний баланс між трендовими рішеннями і бажанням клієнта. Мінімум сухої теорії, основний акцент на практичне вирішення реальних завдань.

Важливо розуміти, що програма звичайного курсу веб-дизайну відрізняється від курсів з UI/UX дизайну. UI/UX націлений не просто на опрацювання макету, його завдання – зробити макет максимально зручним, щоб підштовхнути користувача до процесу придбання товару або послуги. Це найпопулярніша професія в сфері дизайну на даний момент, тому що саме зручність та інтуїтивне розуміння призначених для користувача інтерфейсів приводить нових покупців – саме те, чого потребує кожен бізнес. Тому програма курсів UI/UX дизайну в Києві насичена напрацюванням практичних скіллів, які дадуть перевагу перед іншими претендентами на ринку праці.

Чим ми займаємося на практиці?

 • Попрацюємо з різними платформами та інструментами
 • Навчимося продумувати кілька варіантів втілення дизайну
 • Навчимося накидати ідеї на папері, прототипувати
 • Навчимося вибирати з безлічі рішень краще
 • Створимо красиві та продумані макети
 • Презентуємо рішення перед реальними клієнтами
 • Дізнаємося правила побудови комунікації з розробниками, які будуть втілювати ідею на практиці

Основний наголос на UI/UX курсах зроблений на роботу в трендовому та зручному інструменті сучасного дизайнера – Figma. Це платформа для роботи з макетами, яку рідко вивчають на звичайних курсах веб-дизайну в Києві та Україні. Крім роботи в Фігмі, програма передбачає основи графіки та анімації, колористики, типографіки, роботу з персонажами і т.д.

Студенти попрацюють над реальними проектами за ідеями замовників. На курсі буде опрацьовано 4 проекти, і кожен можна буде додати в портфоліо після закінчення програми. Крім роботи з портфоліо, наші HR-фахівці допоможуть в складанні резюме та підготовці до співбесіди. На курсах UI / UX дизайну від навчального центру DAN.IT education випускник отримує сертифікат про проходження програми після успішного захисту фінального проекту.

Ми вчимо принципам дизайну, які стануть в нагоді для успішної роботи в будь-якій компанії світу.
Ви навчитеся відповідати на питання клієнта, створювати красиві та зручні макети і презентувати свій проект замовнику з максимально вигідної сторони.

Для кого

новачкам у сфері дизайну, хто досяг віку 16 років

усім, хто прагне спростити взаємодію людини і системи до простих і зрозумілих дій

графічним дизайнерам, які вирішили зайнятися сферою веб-дизайну

Викладачі курсу

Антон Лещенко

UX Architect at Luxoft

Денис Сергієнко

Founder at sA.design

Дмитро Синегін

Senior Product Designer at iDeals Solutions

Аліна Мадей

Senior UI/UX designer at AITHEON-platform

Вадим Силява

BA / UX Lead at Trinetix

Світлана Лубніна

UI/UX Design Lead product designer in GDM group

Що будете вміти

Розуміти принципи дизайну в технічному (композиція, теорії кольору і шрифтів) та психологічному (гештальт принципи, психології сприйняття сайту людиною) планах

Розуміти бізнес-завдання, володіти основами бізнес-аналізу та говорити з клієнтом на одній мові

Бачити грамотні та невдалі дизайни, вміти аргументовано пояснити, що не так в останніх з них

Знаходити ідеї та пропонувати концепти дизайн рішень

Створювати дизайн для лендінг сторінок, адмін-панелей та мобільних додатків

Працювати з Figma, Tilda, Webflow, Whimsical, After Effects, Adobe XD

Програма

Підготовка до початку курсу

Відразу ж після проходження співбесіди та зарахування студент починає підготовку до навчання. В якості першого домашнього завдання студенту висилається література з якою йому доведеться ознайомитися до початку курсу.

Модуль 1. Промо-сайт

Почнемо знайомитися з Дизайн Процесом, пройдемо по всіх його етапах. Починаючи з проведення Бізнес Інтерв’ю та закінчуючи презентацією прототипу клієнту.

У процесі роботи над проектом ми також розберемо принципи проєктування користувальницького досвіду, постараємося зрозуміти користувача, його взаємодію з інтерфейсом і на основі цього створимо комфортний продукт.

В цьому модулі пройдемо базові основи візуального дизайну: побудова композиції, робота з кольором і сіткою, типографікою. В кінці модуля зберемо нашу роботу в клікабельний прототип, підготуємо презентаційні матеріали та захистимо свою роботу перед клієнтом.

Модуль 2. Мобільний додаток

Другим проєктом будемо робити мобільний додаток. Розберемося з iOS & Android гайдлайнами. Дізнаємося в чому відмінність користувацького досвіду на різних девайсах. Дізнаємося як прив’язати користувачів до свого продукту за допомогою Гейміфікації. Також торкнемося теми анімації, взаємодії з інтерфейсом.

Завершуємо модуль підготовкою макетів для релізу в магазинах додатків, а також звичний демо для клієнта.

Модуль 3. Адмін-панель

У третьому модулі ми будемо працювати над великим Enterprise продуктом з декількома типами користувачів та різними завданнями для кожного з них.
Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття. Проведемо перші призначені для користувача інтерв’ю для кращого розуміння завдання, навчимося обробляти результати опитувань та робити якісні висновки на основі них.

Також навчимося працювати в дизайн командах і розділяти завдання. Працюючи над цим проєктом розберемося з таблицями, календарями, формами та іншими елементами високонавантажених систем.

В кінці модуля вивчимо метрики продуктового дизайну на основі яких зможемо оцінити свою роботу.

Модуль 4. Продуктовий дизайн

Останній модуль буде присвячений вашій дипломній роботі на одну із запропонованих соціально-значущих тем.

В рамках даного модуля ми зануримося в аналітичні дослідження для вашого проєкту, максимально наближені до умов роботи в стартапі. Під час даного проєкту ми навчимося проводити Дизайн сесії і брейншторми, вивчати та аналізувати своїх користувачів, а потім, на основі отриманих даних, приймати рішення.

Професійні поради та кар'єрне просування

Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів та порад від кар’єрного фахівця щодо підготовки та проходження співбесіди.

Воркшопи та майстер-класи

Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи з запрошеними спікерами, а також в позанавчальний час використовувати наш простір для роботи над своїми проектами.

Проекти студентів

Відгуки студентів

Матюшенко Анастасія

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Dan.IT – это не просто среда для обучения, это крутая атмосфера в сочетании с профессиональными преподавателями, которые с радостью делятся своими знаниями и опытом! Это место, в котором я выросла как специалист и личность, куда хочется возвращаться ещё и ещё!(мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Музика Катерина

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Всем привет, хочу описать то что делает Дан.Айти и что в частности она сделала для меня. Пожалуй это то место где как в школе курс координаторы будут решать твои вопросы, а преподаватели пытаться сделать все возможное и невозможное для твоих знаний. Эти 6 месяцев были слишком насыщенные, ибо Дан.Айти поглощает тебя и вовлекает в этот процесс. Хочется учится и творить, развиваться и идти дальше. Это то место которое меняет твою жизнь, вдохновляет на новые вершины. Спасибо этой школе за возможность найти себя и сделать первый шаг в чему то другому, к другой жизни. Я не думала что могу быть дизайнером, но как видно смогла, и сможет каждый кто проявит интерес и захочет поменять свою жизнь) (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Ольга Гдаль

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

 Мені було дуже важливо щоб школа навчала з нуля, тому що я раніше не мала жодного відношення до айті. Мені дуже сподобалось як налагоджена комунікація. Школа взагалі дуже доброзичлива до студента від адміністратора який зустрічає тебе щодня до курс координатора, викладача. В нас одразу склалався якийсь дружній колектив, я ходила на кожне заняття із задоволенням, мені було приємно працювати в команді з одногрупниками. Викладач дуже доступно подавав інформацію. За весь період навчання я маю готових 4 проекти, які я розробляла самостійно та в команді. Ці проекти це як маленьке моє портфоліо вже. 

Надія Жевага

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

На этой программе у нас было 4 проекта, мобильный в том числе, Web версию, е-комерческий проект с реальными заказчиками. Вам дают техническое задание и вы сразу учитесь общаться с заказчиком, что очень важно в наше время чтобы понимать какую информацию нужно получить от заказчика и чтобы ваша работа была сделана максимально хорошо и в те сроки которые вы оговариваете. Преподаватель до сих пор поддерживает с нами отношения, мы меняемся какими-то приятными ссылочками или новой информацией в сфере UI/UX Design. Dan it рекомендую, если вы готовы помимо того что вы будете получать от преподавателя, еще обучаться сами. в принципе отличное место для старта в IT сфере. Дерзайте! И я думаю что у вас все получится. (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Анна Кумаренко

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Очень довольна преподавателями, манерой обучения и в целом школой . Прошла курс ui/ux. Наш преподаватель Алекс – очень крутой специалист, много чего полезного давал и постоянные пинки чтобы все макеты во время готовили и они получались просто идеальными
По завершению сразу нашла работу по этой специальности. Знаний дают достаточно. Мне помогла Анна с моим резюме и портфолио: а также подсказала как вести себя на собеседовании. В итоге я получила работу с первого раза. Рекомендую!!! (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Клим Євтушенко

студент курсу Interaction design (UI/UX)

Чудові освітні курси, дають гарну базу знань, радують краєвиди правого берегу😀
Закінчував курс designer UX/UI – достатньо було кількість теорії, а саме головне – практики👨‍💻 Особлива подяка Олександру Войтенко, який вкладає душу в студентів і дійсно переймається їхніми досягненнями, навіть після закінчення курсу 😉👍 (орфографія та пунктуація автора збережені).

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу UI/UX design - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

В якому форматі проходять заняття?

Курс складається з 3 основних модулів, в кожному з яких ви будете працювати над реальним проектом. На початку модуля ви зустрінетеся з замовником, щоб визначити його потреби. На підставі конкретного запиту ви зможете скласти максимально відповідний дизайн. Це стане першим досвідом роботи з замовником, де ви виступите в ролі підрядника. Показник успішно виконаного дизайну – прийняття та реалізація його замовником. По закінченню навчання у вас буде готове портфоліо із 3 проектів.

Чи потрібен ноутбук для навчання? Якщо так, то які технічні вимоги?

Ноутбук потрібен. Він повинен виконувати будь-які завдання в Figma. Це головна технічна вимога.

Якщо у мене будуть питання по ходу навчання, до кого звертатися?

Під час навчання вашу групу веде один викладач. Він виконує роль і ментора, тобто дає відповіді на ваші питання та зворотний зв’язок по дизайну. Ви отримаєте корисні рекомендації на що варто звернути увагу.

Чи потрібно вміти малювати?

Майбутнім ux/ui дизайнерам не обов’язково вміти малювати. Куди важливіше мати почуття прекрасного, генерувати цікаві ідеї, вміти сформувати красиву картинку в голові і реалізувати це в дизайні.

Як щодо працевлаштування після курсів?

Ближче до кінця курсу у вас є можливість попрацювати з професійним HR-ом. Вона допоможе відкоригувати резюме і підготуватися до співбесіди. З її допомогою ви підберете компанії, у яких відкрита вакансія UI/UX дизайнера. Після співбесіди, роботодавець дає HR-у зворотний зв’язок, що дозволяє проаналізувати ваші помилки.

Якщо я пропустив заняття, як я можу надолужити матеріал?

У разі неможливості приїхати на офлайн урок, ви можете підключитися і взяти участь в онлайн форматі. Після уроку ви отримаєте доступ до презентації та відеозапису, що дасть можливість додатково пройтися по навчальному матеріалу та розібрати втрачені моменти.

Що я отримую на виході після закінчення курсу?

По закінченню навчання ви будете розуміти принципи дизайну в технічному (композиція, теорії кольору і шрифтів) і психологічному (гештальт принципи, психології сприйняття сайту людиною) планах, а також розуміти бізнес-завдання, володіти основами бізнес-аналізу і говорити з клієнтом на одній мові .
Ви зможете бачити грамотні та невдалі дизайни, вміти аргументовано пояснити, що не так в останніх з них.

Після захисту фінального проекту ви отримуєте сертифікат, який буде свідчити про успішне закінчення курсу. Цей документ, разом з вашим готовим портфоліо, стануть важливими факторами при працевлаштуванні.

Контакти