Київ Курс

Interaction design (UI/UX)

Курс веб-дизайну для новачків

Записуйся на консультацію

Лівий берег (пр. Павла Тичини, 1в)

clock icon
Старт групи

17 Серпня

person icon
Графік

вт, чт: 19:00 - 22:15 Нд: 10:00 - 17:00

Опис курсу

star icon
Тривалість

200 годин
5 місяців

dollar icon
Група

23 людини

Програма дає повноцінний стек знань, який запитують для роботи дизайнером у великих компаніях Украіїни та світу. Під час навчання на курсах UI/UX дизайну ви опануєте усі сучасні інструменти для роботи з проектами реальних замовників за останніми трендами. Наголос на курсах робиться на навчанні з нуля. Найголовніше – програма побудована таким чином, щоб навчити початківця дизайнера повноцінно працювати над завданням. Ви пройдете всі етапи побудови ідеального дизайн-макету сайту або програми. Ми навчимо чути і розуміти замовника, уважно ставитися до його прохань і потреб бізнесу, аналізувати нішу і шукати ідеальний баланс між трендовими рішеннями і бажанням клієнта. Мінімум сухої теорії, основний акцент на практичне вирішення реальних завдань.

Важливо розуміти, що програма звичайного курсу веб-дизайну відрізняється від курсів з UI/UX дизайну. UI/UX націлений не просто на опрацювання макету, його завдання – зробити макет максимально зручним, щоб підштовхнути користувача до процесу придбання товару або послуги. Це найпопулярніша професія в сфері дизайну на даний момент, тому що саме зручність та інтуїтивне розуміння призначених для користувача інтерфейсів приводить нових покупців – саме те, чого потребує кожен бізнес. Тому програма курсів UI/UX дизайну в Києві насичена напрацюванням практичних скіллів, які дадуть перевагу перед іншими претендентами на ринку праці.

Чим ми займаємося на практиці?

  • Попрацюємо з різними платформами та інструментами
  • Навчимося продумувати кілька варіантів втілення дизайну
  • Навчимося накидати ідеї на папері, прототипувати
  • Навчимося вибирати з безлічі рішень краще
  • Створимо красиві та продумані макети
  • Презентуємо рішення перед реальними клієнтами
  • Дізнаємося правила побудови комунікації з розробниками, які будуть втілювати ідею на практиці

Основний наголос на UI/UX курсах зроблений на роботу в трендовому та зручному інструменті сучасного дизайнера – Figma. Це платформа для роботи з макетами, яку рідко вивчають на звичайних курсах веб-дизайну в Києві та Україні. Крім роботи в Фігмі, програма передбачає основи графіки та анімації, колористики, типографіки, роботу з персонажами і т.д.

Студенти попрацюють над реальними проектами за ідеями замовників. На курсі буде опрацьовано 4 проекти, і кожен можна буде додати в портфоліо після закінчення програми. Крім роботи з портфоліо, наші HR-фахівці допоможуть в складанні резюме та підготовці до співбесіди. На курсах UI / UX дизайну від навчального центру DAN.IT education випускник отримує сертифікат про проходження програми після успішного захисту фінального проекту.

Ми вчимо принципам дизайну, які стануть в нагоді для успішної роботи в будь-якій компанії світу.
Ви навчитеся відповідати на питання клієнта, створювати красиві та зручні макети і презентувати свій проект замовнику з максимально вигідної сторони.

Для кого

новачкам у сфері дизайну, хто досяг віку 16 років

усім, хто прагне спростити взаємодію людини і системи до простих і зрозумілих дій

графічним дизайнерам, які вирішили зайнятися сферою веб-дизайну

Викладачі курсу

Антон Лещенко

UX Architect at Luxoft

Денис Сергієнко

Founder at sA.design

Дмитро Синегін

Senior Product Designer at iDeals Solutions

Аліна Мадей

Senior UI/UX designer at AITHEON-platform

Вадим Силява

BA / UX Lead at Trinetix

Світлана Лубніна

UI/UX Design Lead product designer in GDM group

Що будете вміти

Розуміти принципи дизайну в технічному (композиція, теорії кольору і шрифтів) та психологічному (гештальт принципи, психології сприйняття сайту людиною) планах

Розуміти бізнес-завдання, володіти основами бізнес-аналізу та говорити з клієнтом на одній мові

Бачити грамотні та невдалі дизайни, вміти аргументовано пояснити, що не так в останніх з них

Знаходити ідеї та пропонувати концепти дизайн рішень

Створювати дизайн для лендінг сторінок, адмін-панелей та мобільних додатків

Працювати з Figma, Tilda, Webflow, Whimsical, After Effects, Adobe XD

Програма

Підготовка до початку курсу

Відразу ж після проходження співбесіди та зарахування студент починає підготовку до навчання. В якості першого домашнього завдання студенту висилається література з якою йому доведеться ознайомитися до початку курсу.

Модуль 1. Промо-сайт

Починаємо з правильних речей: вміння почути клієнта, зрозуміти аудиторію проекту, придумати рішення, спроектувати його спочатку на папері, а потім вже і в графічному редакторі. У цьому модулі проходимо основоположні теми дизайну для створення макету: композицію, колір, сітку, навігацію, типографіку. Замість блукання в деталях, студенти освоять гештальт-принципи візуального дизайну, евристики Нільсена для інтерфейсів, принципові підходи до побудови навігації.

В кінці модуля кожен студент розробить унікальне рішення дизайну сайту для реального клієнта, протестує його і захистить свої результати.

Інструменти: Sketch App, InVision, Power Point, Adobe Kuler, папір, маркери.

Модуль 2. Адмін-панель

В цьому модулі завдання ускладнюються, і ми почнемо створювати не сторінки сайту, що продають, а справжню адмін-панель з безліччю можливостей і сторінок. Починається модуль з більш просунутих UX технік, далі ми розберемо психологію людського сприйняття, особливості людської пам’яті та зору. Щоб краще розуміти складові блоки в дизайні, розберемося з об’єктами, ієрархіями, властивостями, зрозуміємо, як людина шукає потрібну інформацію, як відкидає непотрібне. Також в цьому модулі вивчимо візуалізацію даних, закони Уолта Діснея, анімацію інтерфейсів.

В кінці цього модуля студенти роблять дизайн адмін-панелі і захищають його перед клієнтом. І, звичайно, поповнюють цією роботою своє портфоліо.

Інструменти: Sketch App, InVision, InVision Studio, Power Point, папір, маркери.

Модуль 3. Мобільний додаток

Цей модуль побудований навколо розробки дизайну під різні платформи: від мобільних додатків до дизайну під AR/VR. Основний акцент припадає на розробку дизайну мобільного додатка. Ми навчимося розуміти розробників, грамотно подавати їм результати своїх робіт. Фінальна частина модуля буде присвячена підготовці вашого портфоліо, ефективним прийомам презентації себе і своїх робіт, проведення співбесід перед роботодавцями.

По завершенню ми презентуємо свої дизайни перед клієнтом, готуємо портфоліо, фіналізіруем дизайн свого стартапу (Global Project’а) і зустрічаємося з потенційними роботодавцями.

Інструменти: Sketch App, InVision, InVision Studio, Google Analytics, Dribbble, Behance, Power Point, папір, маркери.

Професійні поради та кар'єрне просування

Окрема увага буде приділятися створенню портфоліо, презентації своїх ідей і проектів та порад від кар’єрного фахівця щодо підготовки та проходження співбесіди.

Воркшопи та майстер-класи

Паралельно з основним навчанням, студенти зможуть відвідувати майстер-класи та воркшопи із запрошеними спікерами.

 

Проекти студентів

Відгуки студентів

Матюшенко Анастасія

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Dan.IT – это не просто среда для обучения, это крутая атмосфера в сочетании с профессиональными преподавателями, которые с радостью делятся своими знаниями и опытом! Это место, в котором я выросла как специалист и личность, куда хочется возвращаться ещё и ещё!(мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Музика Катерина

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Всем привет, хочу описать то что делает Дан.Айти и что в частности она сделала для меня. Пожалуй это то место где как в школе курс координаторы будут решать твои вопросы, а преподаватели пытаться сделать все возможное и невозможное для твоих знаний. Эти 6 месяцев были слишком насыщенные, ибо Дан.Айти поглощает тебя и вовлекает в этот процесс. Хочется учится и творить, развиваться и идти дальше. Это то место которое меняет твою жизнь, вдохновляет на новые вершины. Спасибо этой школе за возможность найти себя и сделать первый шаг в чему то другому, к другой жизни. Я не думала что могу быть дизайнером, но как видно смогла, и сможет каждый кто проявит интерес и захочет поменять свою жизнь) (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Ольга Гдаль

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

 Мені було дуже важливо щоб школа навчала з нуля, тому що я раніше не мала жодного відношення до айті. Мені дуже сподобалось як налагоджена комунікація. Школа взагалі дуже доброзичлива до студента від адміністратора який зустрічає тебе щодня до курс координатора, викладача. В нас одразу склалався якийсь дружній колектив, я ходила на кожне заняття із задоволенням, мені було приємно працювати в команді з одногрупниками. Викладач дуже доступно подавав інформацію. За весь період навчання я маю готових 4 проекти, які я розробляла самостійно та в команді. Ці проекти це як маленьке моє портфоліо вже. 

Надія Жевага

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

На этой программе у нас было 4 проекта, мобильный в том числе, Web версию, е-комерческий проект с реальными заказчиками. Вам дают техническое задание и вы сразу учитесь общаться с заказчиком, что очень важно в наше время чтобы понимать какую информацию нужно получить от заказчика и чтобы ваша работа была сделана максимально хорошо и в те сроки которые вы оговариваете. Преподаватель до сих пор поддерживает с нами отношения, мы меняемся какими-то приятными ссылочками или новой информацией в сфере UI/UX Design. Dan it рекомендую, если вы готовы помимо того что вы будете получать от преподавателя, еще обучаться сами. в принципе отличное место для старта в IT сфере. Дерзайте! И я думаю что у вас все получится. (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Анна Кумаренко

студентка курсу Interaction design (UI/UX)

Очень довольна преподавателями, манерой обучения и в целом школой . Прошла курс ui/ux. Наш преподаватель Алекс – очень крутой специалист, много чего полезного давал и постоянные пинки чтобы все макеты во время готовили и они получались просто идеальными
По завершению сразу нашла работу по этой специальности. Знаний дают достаточно. Мне помогла Анна с моим резюме и портфолио: а также подсказала как вести себя на собеседовании. В итоге я получила работу с первого раза. Рекомендую!!! (мова, орфографія та пунктуація автора збережені).

Клим Євтушенко

студент курсу Interaction design (UI/UX)

Чудові освітні курси, дають гарну базу знань, радують краєвиди правого берегу😀
Закінчував курс designer UX/UI – достатньо було кількість теорії, а саме головне – практики👨‍💻 Особлива подяка Олександру Войтенко, який вкладає душу в студентів і дійсно переймається їхніми досягненнями, навіть після закінчення курсу 😉👍 (орфографія та пунктуація автора збережені).

Запис на консультацію

Якщо у тебе ще залишилися запитання щодо курсу Interaction design - запишись на індивідуальну консультацію зі мною

Записатися на консультаціюДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Часто задавані питання

В якому форматі проходять заняття?

Чи потрібен ноутбук для навчання? Якщо так, то які технічні вимоги?

Якщо у мене будуть питання по ходу навчання, до кого звертатися?

Чи потрібно вміти малювати?

Як щодо працевлаштування після курсів?

Якщо я пропустив заняття, як я можу надолужити матеріал?

Що я отримую на виході після закінчення курсу?

Контакти