CMuSy
final project групи FrontEnd

computer icon
Курс

FrontEnd / група FE7

user icon
Кількість студентів

5

puzzle icon
Етап навчання

фінальний проект

clock icon
Тривалість

2 місяці

Про проект

CMuSy – система управління сайтом. Перед студентами стояло завдання створити універсальну сучасну CMS, яка містила б у собі відразу весь необхідний функціонал, потрібний сучасному сайту.

Увага! Для того, щоб зайти і переглянути проект, введіть логін і пароль в систему.

Логін: wow1996strap@gmail.com
Пароль: 1945

Технології, що використовуються:

  • TypeScript
  • React
  • Redux
  • React hooks
  • Formik
  • Node.js
  • Nest.js
  • MongoDB
  • Mongoose

Завдання

Створити сучасну CMS (систему управління сайтом), що включає в себе весь необхідний малому і середньому бізнесу функціонал "з коробки", на сучасному стеку технологій Node.js + MongoDB + React.

Панель администрирования CMS должна быть создана по принципу SPA (Single Page Application) для более быстрой и удобной работы с ней.

CMS повинна підтримувати створення клієнтської частини сайту як у вигляді серверного рендеринга, як і в вигляді SPA на React.js.

CMS повинна бути SEO-friendly - тобто сайти, створені на ній, повинні відразу відповідати максимальній кількості сучасних рекомендацій SEO-агентств, таких як: швидкість завантаження сайту повинна бути максимальною. Це досягається за рахунок таких технологій як: lazy load; стиснення зображень; автоматична конвертація зображень в сучасний формат webp і підстановка їх замість вихідних; автоматичного кешування; грамотного розташування скриптів, завдяки чому вони не блокують завантаження основного контенту сайту; мікророзмітки всіх важливих частин сайту (інформації компанії, контактів, статей, товарів і послуг і т.д.), що дуже підвищує рейтинг сайту в Google Search; карта сайту, автоматично оновлюється при зміні структури сайту; інтеграція з Google Indexing API; автотрансліт заголовок

Багатомовність "з коробки": можна без проблем додати на сайт скільки завгодно мов і зручно додавати контент для кожної сторінки на декількох мовах.

Двухфакторная авторизація за допомогою Google Authenticator: дозволяє убезпечити користувачів від крадіжки логіна, пароля і перевипуску sim-карти.

Зручна система для роботи з файлами: графічний інтерфейс з можливістю створювати папки і підпапки, в яких будуть зберігатися зображення і документи, які бачать користувачі сайту.

Інтеграція з платіжним модулем WayFoPay.

Управління адміністраторами сайту.

учасники

Ярослав Кулпан

Валерій Соколов

Олексій Ковтун

Миколай Кунак

Єкатерина Федорова

Ментори

Богдан Лямзин

Богдан допомагав групі з написанням технічного завдання, оскільки у студентів було мало досвіду в реальній розробці, та їм потрібна була людина, яка знається на функціоналі, що необхідний сучасній CMS.

Допомагав розподіляти завдання і контролювати їх виконання.

Надавав консультації з виникаючих проблем і Best Practice

Code Reviews (перевірка кода)

Допомога в підготовці до презентації

Етапи роботи

Проектування функціоналу CMS (створення технічного завдання)

Створення FrontEnd-архітектури проекту

Створення BackEnd-архітектури проекту

Створення списку завдань для досягнення кінцевого результату і розподіл їх між студентами

Створення MVP (мінімальної робочої версії) BackEnd'у

Створення MVP FrontEnd'у панелі адміністрування сайту

Тестування першої версії продукту

Виправлення знайдених помилок

Створення повноцінної версії продукту

Презентація

Контакти