fbpx

DAN IT education разом з с Міжнародним банком Азербайджану запускає IT Академію в Баку

Наш навчальний центр з радістю готовий оголосити про довгострокову співпрацю з Міжнародним банком Азербайджану. Запуск проекту, який буде складатися з інтенсивних bootcamp-курсів за напрямками FrontEnd і BackEnd, планується у вересні. Студенти також будуть вивчати Mobile Application і Business Intelligence. Програма триватиме 2,5 місяці і буде включати 300 академічних офлайн-годин. Кращі студенти отримають можливість працевлаштуватися в системі банку вже за новою професією.

Міжнародний банк Азербайджану (далі – МБА) проводить подібний курс в рамках програми з корпоративної соціальної відповідальності, тому студенти не будуть платити за навчання. Керівництво МБА таким чином хоче зробити внесок у якісну і доступну підготовку IT-кадрів в Азербайджані, та посприяти розвитку ринку інформаційних технологій у країні в цілому. На абітурієнтів чекають серйозні умови відбору: їм запропонують пройти чотири етапи, тобто, реєстрацію та мотиваційну частину, два профільних тестування й індивідуальну співбесіду. Кожну групу будуть вести два тренери, ментор і курс-координатор, щоб навчання було максимально ефективним. Студенти також будуть проходити воркшопи з міжнародними експертами в сферах Product Management, Data Science та ін.

Викладачами стануть наші фахівці, які зарекомендували себе як в DAN IT education, так і на міжнародному ринку. Інтенсиви в IT Академії будуть побудовані на тій же методиці, що використовується у навчальному центрі в Києві: методі підготовки кадрів в Mamram, IT-корпус армії Ізраїлю.

«Ми імплементували методику армійської підготовки в Ізраїлі, адаптували її під український ринок в DAN IT, – тепер привносимо її Азербайджан», – ділиться директор зі стратегічного розвитку київського центру, Ксенія Столбова. Творці інтенсивів акцентують увагу на якості отриманих в Академії знань. Саме тому МБА вибрав DAN IT education з багатьох інших кандидатів як експерта з розвитку студентів та одного з кращих представників ІТ-курсів на ринку СНД.

«Відсоток працевлаштування наших випускників – 73%. Ми навчаємо студентів в сферах FullStack і FrontEnd, UI / UX дизайну, діджитал-маркетингу. Проводимо тривалі й інтенсивні bootcamp-програми, після яких випускники отримують запрошення на роботу у відомі українські та міжнародні компанії. Ради, що Міжнародний банк Азербайджану довірив саме нам участь в своїй соціальній програмі та організації курсу для азербайджанського ринку, який тільки починає розвиватися в IT-сфері. Це шанс для тих, хто хоче стати програмістом і почати кар’єру в IT, адже кращі студенти будуть працевлаштовані в МБА », – поділився думкою про співпрацю Едді Прилепські, co-founder DAN IT education.

Набір на bootcamp-інтенсиви в Баку стартує у вересні. 9 вересня буде відкрито доступ до онлайн-платформи, де всі бажаючі зможуть подати заявку на навчання. Підтримкою кампанії займеться міжнародна маркетингова агенція повного циклу Trigger.

Співпраця з Міжнародним банком Азербайджану – наступний великий крок у стратегії розширення навчального центру DAN IT. Ми також плануємо запуск програм в обласних центрах України у 2020 році. Крім цього, готові анонсувати старт другого центру в Білорусі. Філія DAN IT education відкриється в Мінську у співпраці з Парком високих технологій в 4-му кварталі 2019 року.

Всі статті
Контакти