Гранти на навчання від DAN.IT

Твій шанс отримати професію майбутнього

Записатися

Деталі гранту

З кожним днем технології стирають кордони та створюють світ, який ніколи не буде таким як раніше. На сьогодні світові компанії без краплі сумнівів виділяють значну частину свого прибутку на розробку IT-продуктів, на їх впровадження та підтримку. Адже, вони розуміють, що розвиток технологій та диджиталізація суспільства ставить для них нові умови та цілі. Але без якісних IT-спеціалістів, розробників та дизайнерів це вже неможливо. 

Унікальний шанс

Попит на  IT спеціалістів різних напрямків та усіх рівнів збільшився щонайменше удвічі з початку пандемії та росте з кожним роком. Компанії готові розглядати потенційних кандидатів з мінімальним або некомерційним досвідом та вкладатися у їх професійний розвиток.  За цей час ми познайомились з молодими та амбітними людьми, які мріяли про кар’єру в IT сфері, але не могли собі це дозволити. Ми розуміємо, що ринок втрачає якісних спеціалістів, яких так не вистачає прямо зараз, а тому вважаємо, що молодь, яка  принесе користь в розвиток даної сфери в Україні, заслуговує на особливий шанс. Керівництвом DAN.IT Education було прийняте рішення провести конкурсний відбір та виділити гранти на навчання за наступними програмами

У DAN.IT ми прагнемо зробити IT освіту доступнішою, цікавою і корисною для людей в Україні, залишаючись вірними нашим основним цінностям – робити IT освіту, яка може змінити життя, доступною для кожного. Ми бажаємо вам удачі з подачею заявки та сподіваємося незабаром привітати вас як одного з наших студентів.” – Команда DAN.IT Education

Вимоги до учасників:

  1. Вік заявника на участь у Програмі від 16 до 20 років (випускники останнього року навчання у загальноосвітніх закладах та студенти з першого по останній курс університетів або інших типів навчальних  закладів).
  2. Період приймання заявок на участь у Програмі: з 1 по 31 липня 2021 року.
  3. Можливість проходження офлайн навчання в м.Києві

Етапи відбору:

  1. Заявка + Мотиваційний лист (мінімум 500 символів на тему “Навіщо мені грант та чому я обрав саме цей напрямок для свого розвитку”). 
  2. Тестування 
  3. Інтерв’ю

Для гранту виділені місця для безкоштовного навчання на одному з курсів, а також зі  знижкою 50% та 20%. Кількість грантових місць обмежена!

Умови участі:

  1. Щоб приєднатися до Програми, потрібно подати заявку в режимі онлайн у формі нижче, надати необхідну інформацію та написати мотиваційний лист.
  2. Ви повинні подати свою заявку протягом 1 місяця до початку обраної Вами Програми. Щоб бути прийнятим до участі, ви повинні відповідати вимогам щодо участі в цій програмі та мати можливість надати відповідні підтвердження.
  3. Якщо ваша заявка буде неповністю заповнена, ми спробуємо зв’язатися з вами для уточнення та / або заповнення відсутньої інформації перед обробкою вашої заявки.

Кількість грантів обмежена, і отримати їх зможуть тільки самі зацікавлені та достойні!

Подати заявку на грантДякуємо за реєстрацію.

Найближчим часом з вами зв‘яжеться наш менеджер

Контакти