fbpx

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020

29 червня Apple назвала вісім розробників додатків та ігор, які отримали нагороду Apple Design Award 2020, кожен з яких був обраний за продуманість додатку та креативність. Лауреати премії Apple Design Award були визнані за втілення у життя нових ідей та продемонстрували глибоке оволодіння технологіями Apple. Важливо, що усі програми побачили світ у великих та малих розробників в різних країнах.
“Щороку розробники додатків та ігор демонструють виняткову майстерність, і ми вшановуємо найкраще з найкращих”, – висловився Рон Окамото, віце-президент Apple у справах зв’язків з розробниками. «Отримання нагороди за дизайн Apple – це особливе та похвальне досягнення. Минулі нагороди здобули кілька найпомітніших додатків та ігор усіх часів. Завдяки своєму баченню, рішучості та високим стандартам розробники-переможці надихають не лише своїх однолітків у спільноті розробників, але й усіх нас у Apple».

Переможці у категорії “Додатки”

Darkroom

Darkroom, від Bergen Co., – це потужний редактор фото та відео, інтерфейс якого як гарний, як і простий у використанні. Він забезпечує високу продуктивність із суперінтуїтивними елементами управління та компонуванням, які можуть оцінити як мобільні так і професійні фотографи. Завдяки технологіям Apple, включаючи API фотографій і камер, швидким дії на головному екрані та контекстному меню, Darkroom є яскравим прикладом високоякісного засобу редагування.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №1

Darkroom, розробка Bergen Co., штаб-квартира – Лос-Анжелес.

Looom

Looom, розроблений iorama.studio, – це анімаційний майданчик, який бере натхнення з інструментів створення музики. Цифрова анімація стоп-руху в цьому креативному інтерфейсі створена як для професіоналів, так і повсякденного споживання. Глибока функціональність програми та інтуїтивний інтерфейс доповнюються новими спеціальними елементами управління. Створений для iPadOS, Looom використовує технології Apple, включаючи Apple Pencil і Dark Mode.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №2

Looom, розроблений на iorama.studio, з локаціями у Тель-Авіві, Ізраїлі та Стокгольмі.

Shapr 3D

Shapr 3D, від Shapr 3D ZRT, – потужна програма CAD для iPad, яка може цілковито перевернути архітектурно-технічний робочий процес малювання. Використовуючи лише iPad та Apple Pencil, технічні дизайнери матимуть доступ до надійного набору інструментів для моделювання, щоб легко створити складні 3D-моделі. Розроблений виключно для iPad, Shapr 3D використовує переваги ARKit та перетягування. Пізніше цього року програма використовуватиме сканер LiDAR для автоматичного створення точного 2-поверхового плану поверхонь та 3D-моделі кімнати, який може бути використаний як основа для проектування реконструкцій чи доповнень кімнати. Потім новий дизайн можна переглянути в реальному масштабі, використовуючи AR прямо в сканованому приміщенні.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №3

Shapr 3D, від Shapr 3D ZRT, розташованому у Будапешті, Венгрія.

StaffPad

StaffPad від StaffPad Ltd. перетворює рукописні музичні нотатки в цифрові ноти. Розроблений для композиторів, які хочуть простого рішення для написання та складання музики в цифровому форматі, програма використовує технології Apple, такі як Apple Pencil, перетягування та Core ML, щоб перетворити кожний рядок в підібрану музичну композицію, яку можна редагувати за допомогою інтуїтивного дотику або Apple Інструментів для олівців.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №4

StaffPad, від StaffPad Ltd., штаб-квартира – Лондон.

Переможці у категорії “Ігри”

“Sayonara Wild Hearts”

“Sayonara Wild Hearts”, від розробника Simogo та видавця Annapurna Interactive, з самого початку була відзначена критиками за гарний та зручний дизайн. Відео-гра у стилі поп-платівки заряджає адреналіном та не має відбою від гравців. Гра забезпечує яскраві та сюрреалістичні пейзажі, виводить візуальність та рух на новий рівень, має захоплюючий та кінетичний геймплей. Він широко використовує технології Apple, включаючи Metal, Game Center, просторові аудіо та контролери ігор.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №5

“Sayonara Wild Hearts,” від розробника Simogo, локація: Мальмо, Швеція, та паблішера Annapurna Interactive, розташованого у Лос-Анжелесі.

“Sky: Children of the Light”

“Sky: Children of the Light” від thatgamecompany, це гра, де гравці летять по детільно вимальованих пейзажах у чарівному царстві, щоб допомогти небесним істотам знайти шлях до небес. Завдяки розумній інтеграції для багатьох гравців та пригодницькому сценарію, “Sky: Children of the Light”- це новаторський соціальний квест. Команда використовувала технології Apple, включаючи користувацький Metal engine, haptics, Game Center, та просторове аудіо.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №6

“Sky: Children of the Light,”від thatgamecompany, розташованої у Лос-Анжелесі.

“Song of Bloom”

“Song of Bloom”, від інді-розробника Філіпа Столленмайєра – це унікальна гра з нелінійною казкою, заповненою розумними головоломками. Гравці досліджують історію, яку розповідають у мистецьких стилях, що швидко змінюються, при проходженні гри. “Song of Bloom” – це новаторський ігровий досвід, виконаний розробником вручну.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №7

“Song of Bloom,” від незалежного розробника Philipp Stollenmayer, що живе у Рідштадті, Німеччина.

“Where Cards Fall”

“Where Cards Fall” від розробника The Game Band та видавця Snowman – це пригодницька гра у стилі slice-of-life, в якій гравці будують будинки з карток, щоб повернути форматовані спогади до життя. Гра використовує переваги технологій Apple, включаючи Metal, haptics, Game Center та iCloud, щоб реалізувати просторові головоломки, захоплююче аудіо та унікальний стиль мініатюрного мистецтва.

Топ-8 найкращих додатків Apple за версією Apple Design Awards 2020 - фото №8

“Where Cards Fall,” розроблена The Game Band, з локацією у Лос-Анжелесі, видана Snowman, з розташуванням у Торонто.

Усього у конкурсі за минулі 20 років було відзначено понад 250 видавців та розробників, які впроваджують новаторські дизайни в своїх індивідуальних програмах і впливають на цілі категорії. Попередні переможці, такі як Pixelmator, djay, Complete Anatomy, HomeCourt, «Флоренція» та «Crossy Road», встановили стандарт у таких сферах, як сторітеллинг, дизайн інтерфейсів та використання інструментів та технологій Apple.

Інформація з офіційного сайту Apple.

Всі статті
Контакти